Powershell OÜ
Registrisse kantud 14057379Powershell OÜ (registrikood 14057379) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). Ettevõtte ainuomanik on Lamberto Menchetti. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Lamberto Menchetti. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.05.2016 (10 a 4 k) · Tartu mnt 14, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 708 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 708 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,8 % | 2024: 12,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,1 % | 2024: 2,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -1 132 | 3 905 | -1 510 | -1 449 | -1 415 | -1 418 | -2 450 |
| Käibevara | 345 797 | 391 429 | 331 872 | 277 882 | 223 831 | 170 545 | 115 512 |
| Põhivara | 1 100 403 | 1 100 403 | 1 100 403 | 1 100 404 | 1 100 404 | 1 100 404 | 1 100 404 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 446 200 | 1 491 832 | 1 432 275 | 1 378 286 | 1 324 235 | 1 270 949 | 1 215 916 |
| Kohustised kokku | 1 416 159 | 1 460 659 | 1 405 007 | 1 349 507 | 1 294 007 | 1 239 306 | 1 182 855 |
| Omakapital | 30 041 | 31 173 | 27 268 | 28 779 | 30 228 | 31 643 | 33 061 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 345 797 € · 23,9 %
- Põhivara 1 100 403 € · 76,1 %
- Lühiajalised kohustised 306 159 € · 21,2 %
- Pikaajalised kohustised 1 110 000 € · 76,8 %
- Omakapital 30 041 € · 2,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 97,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Metalli 3 OÜ | 13,28 % | 664 € | 16.08.2023 | 696 751 €2024 |
| Vikerlase Holding OÜ | 10 % | 500 € | 16.08.2023 | 870 010 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Metalli 3 OÜ 13,28 %
-
Vikerlase Holding OÜ 10 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50031019 / 10
-
16.12.2019Muutmiskanne Ä 50031019 / 9
-
21.12.2018Muutmiskanne Ä 50031019 / 8
-
17.12.2018Muutmiskanne Ä 50031019 / M3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50031019 / 7
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50031019 / 6
-
03.10.2016Muutmiskanne Ä 50031019 / 5
-
22.09.2016Muutmiskanne Ä 50031019 / 4
-
21.09.2016Muutmiskanne Ä 50031019 / M1
-
20.09.2016Muutmiskanne Ä 50031019 / 3
-
05.07.2016Ümberkujundamiskanne Ä 50031019 / 2
-
30.05.2016Esmakanne Ä 50031019
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |