Energex OÜ
Registrisse kantud 14060193Energex OÜ (registrikood 14060193) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 2 179 836 eurot ja puhaskasum 439 496 eurot, bilansimaht 3 097 360 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Leo Rummel. Juhatuse liige on Leo Rummel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.06.2016 (10 a 4 k) · Mäealuse tn 2/3, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101968384 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101968384
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,2 % | 2024: 38,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,2 % | 2024: 38,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,1 % | 2024: 87,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | +16,1 % | 2024: +37,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 179 836 | 1 877 576 | 1 365 648 | 918 229 | 627 576 | 1 005 229 | 1 033 015 |
| Puhaskasum | 439 496 | 724 567 | 323 258 | 125 485 | -8 150 | 468 111 | 549 021 |
| Käibevara | 654 916 | 606 260 | 703 387 | 1 086 605 | 963 958 | 1 214 756 | 751 273 |
| Põhivara | 2 442 444 | 1 547 436 | 736 261 | 9 110 | 4 750 | 2 391 | 4 738 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 097 360 | 2 153 696 | 1 439 648 | 1 095 715 | 968 708 | 1 217 147 | 756 011 |
| Kohustised kokku | 214 323 | 259 788 | 190 308 | 135 962 | 104 440 | 97 499 | 58 040 |
| Omakapital | 2 883 037 | 1 893 908 | 1 249 340 | 959 753 | 864 268 | 1 119 648 | 697 971 |
| Kasumimarginaal | 20,2 % | 38,6 % | 23,7 % | 13,7 % | -1,3 % | 46,6 % | 53,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 654 916 € · 21,1 %
- Põhivara 2 442 444 € · 78,9 %
- Lühiajalised kohustised 214 323 € · 6,9 %
- Omakapital 2 883 037 € · 93,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 182 148 € | 119 556 € | 350 926 € | 23 |
| II kv 2026 | 280 333 € | 131 477 € | 661 218 € | 22 |
| I kv 2026 | 232 609 € | 121 422 € | 578 092 € | 23 |
| IV kv 2025 | 210 210 € | 130 723 € | 420 928 € | 24 |
| III kv 2025 | 230 216 € | 142 230 € | 471 643 € | 25 |
| II kv 2025 | 274 165 € | 129 376 € | 708 114 € | 27 |
| I kv 2025 | 314 093 € | 139 113 € | 861 999 € | 27 |
| IV kv 2024 | 240 611 € | 130 053 € | 596 262 € | 27 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 60 716 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 39 852 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 51,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 116 975 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 332 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Leo Rummel
- Eesti Inseneride Liit Juhatuse liige
- LR Holding OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2 883 037 €
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 33,4 %
- 13. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 2 tk
- 14. Kõige pikema staažiga juhatused · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 9,4 a
- 15. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 17 580 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 15 160 |
| Müük avalikule sektorile | 72 373 | 75 243 |
| Toetused kokku | 0 | 15 160 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- KLIIMAMINISTEERIUM · maksed 62 000 €
- Kehtna Vallavalitsus · maksed 5 580 €
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 3 708 €
- Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 1 085 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 398 000 € ilma raamlepinguteta-
Sihtasutus Keskkonnainvesteeringute Keskus · 26.10.2023 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubEnergex ei ole ühegi toote või teenuse esindaja – seetõttu tagame oma auditeerimisel sõltumatuse ning leiame just ettevõttele sobivad lahendused.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.11.2024Muutmiskanne Ä 50031317 / 10
-
20.05.2024Muutmiskanne Ä 50031317 / 9
-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50031317 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50031317 / 7
-
14.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50031317 / 6
-
09.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50031317 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50031317 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50031317 / 3
-
15.05.2017Muutmiskanne Ä 50031317 / 2
-
02.06.2016Esmakanne Ä 50031317
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |