Forgeo Estonia OÜ
Registrisse kantud 14064146Forgeo Estonia OÜ (registrikood 14064146) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük (EMTAK 46631). 2025. aasta müügitulu oli 545 692 eurot ja puhaskasum 153 290 eurot, bilansimaht 968 614 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eugene Warren Attwood. Juhatuse liige on Eugene Warren Attwood. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.06.2016 (10 a 4 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE101894665 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101894665
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaevandus- ja ehitusmasinate hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,1 % | 2024: 8,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,6 % | 2024: 54,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,9 % | 2024: 66,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,8 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −87,9 % | 2024: −3,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 545 692 | 4 508 475 | 4 656 967 | 3 223 027 | 1 020 974 | 972 915 | 1 347 391 |
| Puhaskasum | 153 290 | 363 749 | 416 601 | -212 290 | -74 599 | 27 366 | 55 429 |
| Käibevara | 852 460 | 882 374 | 794 673 | 794 931 | 516 346 | 530 070 | 780 848 |
| Põhivara | 116 154 | 116 444 | 1 133 | 1 422 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 968 614 | 998 818 | 795 806 | 796 353 | 516 346 | 530 070 | 780 848 |
| Kohustised kokku | 146 644 | 330 138 | 349 781 | 730 766 | 238 469 | 176 322 | 429 664 |
| Omakapital | 821 970 | 668 680 | 446 025 | 65 587 | 277 877 | 353 748 | 351 184 |
| Kasumimarginaal | 28,1 % | 8,1 % | 8,9 % | -6,6 % | -7,3 % | 2,8 % | 4,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 852 460 € · 88,0 %
- Põhivara 116 154 € · 12,0 %
- Lühiajalised kohustised 146 644 € · 15,1 %
- Omakapital 821 970 € · 84,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 15,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 33 898 € | 0 |
| II kv 2026 | 474 € | 0 € | 29 998 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 21 275 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 18 934 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 85 455 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 31 204 € | 0 |
| I kv 2025 | 38 286 € | 4 269 € | 289 852 € | 0 |
| IV kv 2024 | 4 067 € | 4 410 € | 842 085 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 299 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 47. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 87,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.01.2025Muutmiskanne Ä 50031758 / 12
-
19.12.2023Muutmiskanne Ä 50031758 / 11
-
13.12.2023Muutmiskanne Ä 50031758 / M4
-
12.12.2023Muutmiskanne Ä 50031758 / M3
-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 50031758 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50031758 / 9
-
16.11.2021Muutmiskanne Ä 50031758 / 8
-
18.10.2021Muutmiskanne Ä 50031758 / M2
-
30.09.2021Muutmiskanne Ä 50031758 / 7
-
15.09.2021Muutmiskanne Ä 50031758 / M1
-
08.07.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50031758 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50031758 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |