CNC Technology OÜ
Registrisse kantud 14068154CNC Technology OÜ (registrikood 14068154) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Maardu linn, tegevusala lukkude ja hingede tootmine (EMTAK 25621). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 026 eurot, bilansimaht 5 546 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Dmitri Veršinin. Juhatuse liige on Dmitri Veršinin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.06.2016 (10 a 4 k) · Murelipuu põik 5, Maardu linn, 74117
Registriandmed KMKR EE102000814 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102000814
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lukkude ja hingede tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -7,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -18,5 % | 2024: -12,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −69,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 10 633 | 34 500 | 32 261 | 26 190 | 25 736 | 48 950 |
| Puhaskasum | -1 026 | -798 | 10 822 | 7 652 | 5 796 | 14 822 | 26 388 |
| Käibevara | 4 007 | 4 207 | 25 956 | 38 592 | 45 288 | 44 414 | 33 467 |
| Põhivara | 1 539 | 2 365 | 3 644 | 1 368 | 990 | 1 436 | 10 513 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 546 | 6 572 | 29 600 | 39 960 | 46 278 | 45 850 | 43 980 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 2 230 | 3 412 | 2 382 | 2 750 | 3 231 |
| Omakapital | 5 546 | 6 572 | 27 370 | 36 548 | 43 896 | 43 100 | 40 749 |
| Kasumimarginaal | – | -7,5 % | 31,4 % | 23,7 % | 22,1 % | 57,6 % | 53,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 007 € · 72,3 %
- Põhivara 1 539 € · 27,7 %
- Omakapital 5 546 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 586 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMurelipuu põik 5, Maardu linn, 74117
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.09.2023Muutmiskanne Ä 50032189 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50032189 / 4
-
05.06.2018Muutmiskanne Ä 50032189 / 3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50032189 / 2
-
17.06.2016Esmakanne Ä 50032189
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |