OÜ MACA
Registrisse kantud 14075496OÜ MACA (registrikood 14075496) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused (EMTAK 82991). 2022. aasta müügitulu oli 50 eurot ja puhaskasum -253 eurot, bilansimaht 45 600 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Martti Kask. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Martti Kask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2016 (10 a 3 k) · W. Struve tn 3, Tartu linn, 51003
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | -506,0 % | 2021: 481,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,6 % | 2021: 10,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2021: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2021: – |
| Müügitulu kasv | −95,1 % | 2021: −93,5 % |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 | 1 011 | 15 535 | 5 772 |
| Puhaskasum | -253 | 4 869 | 8 813 | -4 694 |
| Käibevara | 45 248 | 45 198 | 40 026 | 34 027 |
| Põhivara | 352 | 655 | 958 | 1 516 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 45 600 | 45 853 | 40 984 | 35 543 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 3 371 |
| Omakapital | 45 600 | 45 853 | 40 984 | 32 172 |
| Kasumimarginaal | -506,0 % | 481,6 % | 56,7 % | -81,3 % |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 45 248 € · 99,2 %
- Põhivara 352 € · 0,8 %
- Omakapital 45 600 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Martti Kask
- Taevakoda OÜ Tegelik kasusaaja
- Europe1 SPV4 OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Europe1 SPV4 OÜ | 4 % | 200 € | 02.09.2023 | 0 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Struktuuris on ringseos: mõni ettevõte kuulub kaudselt iseendale. Ahel on selles kohas katkestatud.
Osalused ja nende osalused (2)
-
Europe1 SPV4 OÜ 4 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50032844 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50032844 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50032844 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50032844 / 2
-
05.07.2016Esmakanne Ä 50032844
-
04.07.2016Esmakanne Ä 50032844 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | – | – |
| 2022 | 05.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 05.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 06.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |