Osaühing Härm
Registrisse kantud 14079353Osaühing Härm (registrikood 14079353) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 220 428 eurot ja puhaskasum 25 714 eurot, bilansimaht 218 912 eurot. Juhatuse liikmed on Küllike Põlma, Tarmo Kruusamägi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.07.2016 (10 a 3 k) · R. Tobiase tn 6, Tallinn, 10147
Registriandmed KMKR EE101891286 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101891286
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,7 % | 2024: 14,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,0 % | 2024: 23,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,3 % | 2024: 58,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,4 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −16,2 % | 2024: −23,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 220 428 | 263 144 | 344 920 | 495 230 | 346 466 | 340 753 | 270 477 |
| Puhaskasum | 25 714 | 38 993 | 20 106 | 41 824 | 29 374 | 27 341 | 30 373 |
| Käibevara | 79 593 | 131 260 | 100 629 | 121 266 | 95 974 | 90 216 | 87 940 |
| Põhivara | 139 319 | 148 976 | 158 046 | 150 810 | 148 210 | 151 756 | 8 416 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 218 912 | 280 236 | 258 675 | 272 076 | 244 184 | 241 972 | 96 356 |
| Kohustised kokku | 47 405 | 115 844 | 116 129 | 144 705 | 145 219 | 171 588 | 53 313 |
| Omakapital | 171 507 | 164 392 | 142 546 | 127 371 | 98 965 | 70 384 | 43 043 |
| Kasumimarginaal | 11,7 % | 14,8 % | 5,8 % | 8,4 % | 8,5 % | 8,0 % | 11,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 79 593 € · 36,4 %
- Põhivara 139 319 € · 63,6 %
- Lühiajalised kohustised 23 467 € · 10,7 %
- Pikaajalised kohustised 23 938 € · 10,9 %
- Omakapital 171 507 € · 78,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 985 € | 0 € | 35 014 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 473 € | 0 € | 41 142 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 086 € | 0 € | 55 258 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 803 € | 0 € | 85 034 € | 0 |
| III kv 2025 | 10 476 € | 0 € | 69 009 € | 0 |
| II kv 2025 | 14 260 € | 0 € | 100 448 € | 1 |
| I kv 2025 | 15 220 € | 0 € | 115 541 € | 1 |
| IV kv 2024 | 17 127 € | 582 € | 121 544 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 662 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 671 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Küllike Põlma
- Eesti Toitumisnõustajate ja -terapeutide Ühendus Tegelik kasusaaja
- MaruHea OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Tervise ja heaolu edendamine Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemR. Tobiase tn 6, Tallinn, 10147
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50033431 / 6
-
27.09.2018Muutmiskanne Ä 50033431 / 5
-
25.06.2018Muutmiskanne Ä 50033431 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50033431 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50033431 / 2
-
11.07.2016Esmakanne Ä 50033431
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |