Nessa OÜ
Registrisse kantud 14081019Nessa OÜ (registrikood 14081019) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 86909). 2022. aasta müügitulu oli 79 269 eurot ja puhaskasum -254 eurot, bilansimaht 35 555 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gunnar Marandi. Juhatuse liige on Gunnar Marandi. Maksuvõlg on 370,68 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.07.2016 (10 a 3 k) · Riida tn 15/4, Tallinn, 11218
Registriandmed KMKR EE102139468 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102139468
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata tervishoiualad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2022
| Kasumimarginaal | -0,3 % | 2021: 1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,9 % | 2021: 3,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,5 % | 2021: 81,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2021: 5,3 |
| Müügitulu kasv | +1,7 % | 2021: +83,2 % |
| Näitaja, € | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 79 269 | 77 975 | 42 554 | 63 570 |
| Puhaskasum | -254 | 920 | 4 371 | 14 599 |
| Käibevara | 35 388 | 34 806 | 32 092 | 26 161 |
| Põhivara | 167 | 658 | 623 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 35 555 | 35 464 | 32 715 | 26 161 |
| Kohustised kokku | 6 924 | 6 579 | 4 750 | 2 566 |
| Omakapital | 28 631 | 28 885 | 27 965 | 23 595 |
| Kasumimarginaal | -0,3 % | 1,2 % | 10,3 % | 23,0 % |
Bilansi struktuur 2022
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 35 388 € · 99,5 %
- Põhivara 167 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 6 924 € · 19,5 %
- Omakapital 28 631 € · 80,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 75 € | 0 € | 922 € | 0 |
| I kv 2026 | 824 € | 0 € | 3 445 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 236 € | 0 € | 10 937 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 070 € | 271 € | 11 569 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 093 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 167 € | 3 269 € | 5 724 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 766 € | 0 € | 3 703 € | 1 |
| III kv 2024 | 7 467 € | 6 226 € | 16 082 € | 2 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 25 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 307 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 370,68 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Gunnar Marandi
- GMG Puurimine OÜ Tegelik kasusaaja
- Buildeks OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- OÜ GMG Teenus Juhatuse liige Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiida tn 15/4, Tallinn, 11218
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 4 525 |
| Müük avalikule sektorile | 1 147 |
| Toetused kokku | 4 525 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Saku Vallavalitsus · toetus 1 787 €
- Viimsi Vallavalitsus · toetus 1 568 €
- Saue Vallavalitsus · toetus 1 170 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 256 €
- Tallinna Sikupilli Lasteaed · maksed 245 €
- Nõmme Linnaosa Valitsus · maksed 225 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Tekkis maksuvõlg 370.68 €
-
08.03.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50033609 / 9
-
05.03.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50033609 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50033609 / 7
-
17.12.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50033609 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50033609 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50033609 / 2
-
13.07.2016Esmakanne Ä 50033609
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2022 | 06.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 05.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |