A-Serv OÜ
Registrisse kantud 14083685A-Serv OÜ (registrikood 14083685) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2024. aasta müügitulu oli 34 342 eurot ja puhaskasum 4 782 eurot, bilansimaht 39 590 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Elari Näälik. Juhatuse liige on Elari Näälik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2016 (10 a 2 k) · K. Ojassoo tn 2, Kuressaare linn, 93812
Registriandmed KMKR EE102009006 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102009006
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 13,9 % | 2023: -17,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 56,4 % | 2023: -89,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,4 % | 2023: 10,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2023: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +81,0 % | 2023: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −6,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 34 342 | 18 974 | 0 | 17 897 | 50 925 | 47 845 |
| Puhaskasum | 4 782 | -3 324 | -9 423 | -1 627 | -826 | 1 286 |
| Käibevara | 1 920 | 1 288 | 350 | 661 | 4 737 | 6 204 |
| Põhivara | 37 670 | 33 678 | 30 910 | 36 577 | 40 878 | 17 099 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 39 590 | 34 966 | 31 260 | 37 238 | 45 615 | 23 303 |
| Kohustised kokku | 31 104 | 31 262 | 24 232 | 20 787 | 27 537 | 4 399 |
| Omakapital | 8 486 | 3 704 | 7 028 | 16 451 | 18 078 | 18 904 |
| Kasumimarginaal | 13,9 % | -17,5 % | – | -9,1 % | -1,6 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 920 € · 4,8 %
- Põhivara 37 670 € · 95,2 %
- Lühiajalised kohustised 3 890 € · 9,8 %
- Pikaajalised kohustised 27 214 € · 68,7 %
- Omakapital 8 486 € · 21,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 78,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 161 € | 2 056 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 232 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 34 990 € | 0 |
| IV kv 2025 | 273 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 757 € | 460 € | 4 000 € | 0 |
| II kv 2025 | 293 € | 185 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 699 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 538 € | 472 € | 18 875 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 54 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 685 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.01.2026Muutmiskanne Ä 50033900 / 8
-
22.01.2026Muutmiskanne Ä 50033900 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50033900 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50033900 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50033900 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50033900 / 3
-
15.09.2017Muutmiskanne Ä 50033900 / 2
-
19.07.2016Esmakanne Ä 50033900
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |