Sable OÜ
Registrisse kantud 14094401Sable OÜ (registrikood 14094401) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük (EMTAK 47761). 2025. aasta müügitulu oli 7 358 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 9 737 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Uustamm. Juhatuse liikmed on Merle Uustamm, Andres Uustamm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.08.2016 (10 a 2 k) · Väike-Ameerika tn 3, Tallinn, 10129
Registriandmed KMKR EE102450668 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102450668
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 3,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,8 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +139,2 % | 2024: −11,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 358 | 3 076 | 3 470 | 2 196 | 23 990 | 4 712 | 2 135 |
| Puhaskasum | 0 | 106 | 100 | -6 169 | 13 991 | 41 | 672 |
| Käibevara | 1 737 | 1 290 | 1 024 | 914 | 14 301 | 310 | 1 558 |
| Põhivara | 8 000 | 8 337 | 8 497 | 8 887 | 1 289 | 1 289 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 737 | 9 627 | 9 521 | 9 801 | 15 590 | 1 599 | 1 558 |
| Kohustised kokku | 110 | 0 | 0 | 380 | – | – | – |
| Omakapital | 9 627 | 9 627 | 9 521 | 9 421 | 15 590 | 1 599 | 1 558 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 3,4 % | 2,9 % | -280,9 % | 58,3 % | 0,9 % | 31,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 737 € · 17,8 %
- Põhivara 8 000 € · 82,2 %
- Lühiajalised kohustised 110 € · 1,1 %
- Omakapital 9 627 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 420 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 310 € | 0 |
| I kv 2026 | 110 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 69 € | 0 € | 4 538 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 896 € | 0 |
| II kv 2025 | 73 € | 0 € | 187 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 738 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 805 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 140 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Merle Uustamm
- Tallinn, Tihase tn 23 // 25 korteriühistu Juhatuse liige
- Lufingen OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50035046 / 5
-
22.12.2021Muutmiskanne Ä 50035046 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50035046 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50035046 / 2
-
09.08.2016Esmakanne Ä 50035046
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 31.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |