Next Interaction OÜ
Registrisse kantud 14100426Next Interaction OÜ (registrikood 14100426) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -3 773 eurot, bilansimaht 17 549 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aivo Olev. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Aivo Olev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.08.2016 (10 a 1 k) · Villardi tn 32, Tallinn, 10142
Registriandmed KMKR EE102505584 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102505584
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 83,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,7 % | 2024: 48,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,5 % | 2024: 78,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +369,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 10 719 | 2 284 | 9 639 | 6 729 | 3 539 | – |
| Puhaskasum | -3 773 | 8 983 | -4 983 | 6 007 | 6 689 | 3 522 | -12 |
| Käibevara | 14 751 | 19 375 | 8 145 | 12 409 | 6 125 | 3 781 | 54 |
| Põhivara | 2 798 | 4 235 | 5 330 | 4 405 | 4 292 | 3 833 | 11 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 549 | 23 610 | 13 475 | 16 814 | 10 417 | 7 614 | 65 |
| Kohustised kokku | 4 827 | 5 055 | 3 906 | 2 262 | 141 | 4 027 | 0 |
| Omakapital | 12 722 | 18 555 | 9 569 | 14 552 | 10 276 | 3 587 | 65 |
| Kasumimarginaal | – | 83,8 % | -218,2 % | 62,3 % | 99,4 % | 99,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 751 € · 84,1 %
- Põhivara 2 798 € · 15,9 %
- Lühiajalised kohustised 4 827 € · 27,5 %
- Omakapital 12 722 € · 72,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 15,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 406 € | 1 276 € | 26 307 € | 0 |
| II kv 2026 | 265 € | 0 € | 1 215 € | 0 |
| I kv 2026 | 152 € | 0 € | 641 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 84 € | 0 € | 425 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 112 € | 0 € | 9 638 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 469 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 425 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 17,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 28,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 769 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivo Olev
- Outdoor Supplies OÜ Tegelik kasusaaja
- Häälmeedia OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Häälmeedia OÜ | 50 % | 1 250 € | 17.09.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Häälmeedia OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 240 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Rahvusarhiiv · maksed 1 240 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubNext Interaction — convertimos audiencias en conversaciones. Estrategia, contenido y pauta digital para marcas que quieren ser recordadas.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50035718 / 6
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50035718 / 5
-
04.10.2020Muutmiskanne Ä 50035718 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50035718 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50035718 / 2
-
22.08.2016Esmakanne Ä 50035718
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |