Insauna OÜ
Registrisse kantud 14101288Insauna OÜ (registrikood 14101288) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõrvandi alevik, tegevusala muud mujal liigitamata eriehitustööd (EMTAK 4399). 2024. aasta müügitulu oli 37 732 eurot ja puhaskasum 7 300 eurot, bilansimaht 60 368 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Luik. Juhatuse liige on Indrek Luik. Maksuvõlg on 10 768,62 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.08.2016 (10 a 1 k) · Ringtee 14, Tõrvandi alevik, 61715
Registriandmed KMKR EE101943024 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101943024
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 19,3 % | 2023: -22,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 22,7 % | 2023: -25,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,2 % | 2023: 47,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2023: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +35,7 % | 2023: +93,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −13,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 37 732 | 27 808 | 14 351 | 73 724 | 65 992 | 78 205 |
| Puhaskasum | 7 300 | -6 264 | 14 351 | 5 271 | -966 | 8 220 |
| Käibevara | 29 773 | 21 248 | 26 047 | 19 683 | 9 624 | 15 766 |
| Põhivara | 30 595 | 30 595 | 30 595 | 1 995 | 1 995 | 1 995 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 60 368 | 51 843 | 56 642 | 21 678 | 11 619 | 17 761 |
| Kohustised kokku | 28 280 | 27 055 | 25 589 | 4 977 | 188 | 5 365 |
| Omakapital | 32 088 | 24 788 | 31 053 | 16 701 | 11 431 | 12 396 |
| Kasumimarginaal | 19,3 % | -22,5 % | 100,0 % | 7,1 % | -1,5 % | 10,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 29 773 € · 49,3 %
- Põhivara 30 595 € · 50,7 %
- Lühiajalised kohustised 28 280 € · 46,8 %
- Omakapital 32 088 € · 53,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 037 € | 1 068 € | 3 585 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 204 € | 697 € | 11 405 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 381 € | 884 € | 6 572 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 302 € | 7 849 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 715 € | 80 700 € | 1 |
| II kv 2025 | 721 € | 542 € | 1 500 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 673 € | 0 |
| IV kv 2024 | 276 € | 0 € | 8 124 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 679 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 356 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 21,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 140,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 195 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 685 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 10 768,62 €
- 29.09.2026 13 596,79 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 19. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kambja vald 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50035803 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50035803 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50035803 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50035803 / 2
-
23.08.2016Esmakanne Ä 50035803
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 04.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |