OÜ Indigocode
Registrisse kantud 14101443OÜ Indigocode (registrikood 14101443) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 108 639 eurot ja puhaskasum 10 969 eurot, bilansimaht 1 111 992 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Inero Holding OÜ. Juhatuse liige on Kelli Vilu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.08.2016 (10 a 1 k) · A. Laikmaa tn 15, Tallinn, 10143
Registriandmed KMKR EE102030004 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102030004
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,4 % | 2024: 20,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,8 % | 2024: 4,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −1,2 % | 2024: −1,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 108 639 | 109 976 | 111 421 | 111 747 | 105 939 | 91 280 | 68 940 |
| Puhaskasum | 10 969 | 9 192 | 6 636 | 584 | 5 427 | 7 492 | -1 703 |
| Käibevara | 2 841 | 4 907 | 4 863 | 2 779 | 11 957 | 30 966 | 18 580 |
| Põhivara | 1 109 151 | 1 134 359 | 1 159 567 | 1 184 775 | 1 209 983 | 1 222 587 | 1 235 191 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 111 992 | 1 139 266 | 1 164 430 | 1 187 554 | 1 221 940 | 1 253 553 | 1 253 771 |
| Kohustised kokku | 1 058 352 | 1 094 231 | 1 128 587 | 1 158 347 | 1 193 317 | 1 230 356 | 1 238 066 |
| Omakapital | 53 640 | 45 035 | 35 843 | 29 207 | 28 623 | 23 197 | 15 705 |
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 8,4 % | 6,0 % | 0,5 % | 5,1 % | 8,2 % | -2,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 841 € · 0,3 %
- Põhivara 1 109 151 € · 99,7 %
- Lühiajalised kohustised 49 357 € · 4,4 %
- Pikaajalised kohustised 1 008 995 € · 90,7 %
- Omakapital 53 640 € · 4,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 357 € | 0 € | 26 208 € | 0 |
| II kv 2026 | 5 357 € | 0 € | 26 774 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 086 € | 0 € | 28 919 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 019 € | 0 € | 26 782 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 208 € | 0 € | 26 064 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 130 € | 0 € | 27 766 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 574 € | 0 € | 27 839 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 352 € | 0 € | 26 771 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 786 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 736 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Inero Holding OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.02.2024Muutmiskanne Ä 50034072 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50034072 / 6
-
30.08.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50034072 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50034072 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50034072 / 3
-
27.09.2017Muutmiskanne Ä 50034072 / 2
-
23.08.2016Esmakanne Ä 50034072
-
21.07.2016Esmakanne Ä 50034072 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |