MP Studio OÜ
Registrisse kantud 14103270MP Studio OÜ (registrikood 14103270) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala sisekujundus (EMTAK 74131). 2025. aasta müügitulu oli 61 014 eurot ja puhaskasum -9 126 eurot, bilansimaht 85 444 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mari Põld. Juhatuse liikmed on Mari Põld, Airi Vart. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2016 (10 a 1 k) · Talu tee 16, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE101903077 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101903077
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sisekujundus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,0 % | 2024: -4,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -39,0 % | 2024: -10,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,4 % | 2024: 37,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −29,8 % | 2024: +29,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −14,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 61 014 | 86 923 | 67 305 | 51 920 | 88 737 | 134 653 | 93 301 |
| Puhaskasum | -9 126 | -3 529 | -6 854 | -35 552 | 1 885 | 18 237 | 2 566 |
| Käibevara | 11 027 | 9 383 | 63 730 | 48 768 | 93 488 | 96 792 | 78 706 |
| Põhivara | 74 417 | 78 333 | 0 | 106 | 424 | 743 | 1 061 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 85 444 | 87 716 | 63 730 | 48 874 | 93 912 | 97 535 | 79 767 |
| Kohustised kokku | 62 034 | 55 180 | 27 664 | 5 954 | 15 440 | 20 948 | 21 417 |
| Omakapital | 23 410 | 32 536 | 36 066 | 42 920 | 78 472 | 76 587 | 58 350 |
| Kasumimarginaal | -15,0 % | -4,1 % | -10,2 % | -68,5 % | 2,1 % | 13,5 % | 2,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 027 € · 12,9 %
- Põhivara 74 417 € · 87,1 %
- Lühiajalised kohustised 62 034 € · 72,6 %
- Omakapital 23 410 € · 27,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 87,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 181 € | 1 641 € | 22 106 € | 1 |
| II kv 2026 | 4 564 € | 1 678 € | 13 963 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 566 € | 1 953 € | 8 311 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 062 € | 5 382 € | 1 500 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 787 € | 5 082 € | 19 059 € | 2 |
| II kv 2025 | 9 176 € | 5 382 € | 22 015 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 560 € | 5 180 € | 6 265 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 950 € | 4 899 € | 34 119 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 727 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 547 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 31,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 369 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 052 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTalu tee 16, Haabneeme alevik, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 28 715 | 1 843 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 22 940 €
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 5 775 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.04.2024Muutmiskanne Ä 50036016 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50036016 / 6
-
02.05.2019Muutmiskanne Ä 50036016 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50036016 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50036016 / 3
-
12.05.2017Muutmiskanne Ä 50036016 / 2
-
26.08.2016Esmakanne Ä 50036016
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |