OÜ Daftini
Registrisse kantud 14105518OÜ Daftini (registrikood 14105518) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 20 855 eurot ja puhaskasum -7 934 eurot, bilansimaht 535 445 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anneli Samuel. Juhatuse liige on Anneli Samuel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2016 (10 a 1 k) · Manufaktuuri tn 7/2, Tallinn, 10412
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -38,0 % | 2024: 218,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -5,0 % | 2024: 30,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,8 % | 2024: 35,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 770,2 | 2024: 23,7 |
| Müügitulu kasv | −11,7 % | 2024: −12,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 855 | 23 607 | 26 827 | 26 722 | 25 116 | 28 750 | 14 592 |
| Puhaskasum | -7 934 | 51 666 | 3 934 | 16 776 | 13 423 | 16 115 | 5 846 |
| Käibevara | 78 559 | 24 020 | 5 123 | 13 950 | 2 662 | 6 356 | 4 526 |
| Põhivara | 456 886 | 450 418 | 693 027 | 201 303 | 207 232 | 213 324 | 208 669 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 535 445 | 474 438 | 698 150 | 215 253 | 209 894 | 219 680 | 213 195 |
| Kohustised kokku | 375 896 | 306 954 | 582 332 | 78 271 | 87 726 | 96 930 | 105 821 |
| Omakapital | 159 549 | 167 484 | 115 818 | 136 982 | 122 168 | 122 750 | 107 374 |
| Kasumimarginaal | -38,0 % | 218,9 % | 14,7 % | 62,8 % | 53,4 % | 56,1 % | 40,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 78 559 € · 14,7 %
- Põhivara 456 886 € · 85,3 %
- Lühiajalised kohustised 102 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 375 794 € · 70,2 %
- Omakapital 159 549 € · 29,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 770,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 70,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 59 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 88 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 88 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 54 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 96 € | 45 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.07.2026Muutmiskanne Ä 50035875 / 9
-
04.12.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50035875 / 8
-
09.06.2025Muutmiskanne Ä 50035875 / 7
-
09.05.2024Muutmiskanne Ä 50035875 / 6
-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50035875 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50035875 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50035875 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50035875 / 2
-
31.08.2016Esmakanne Ä 50035875
-
24.08.2016Esmakanne Ä 50035875 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |