Berto Ehitus OÜ
Registrisse kantud 14109999Berto Ehitus OÜ (registrikood 14109999) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 7 617 eurot ja puhaskasum -20 626 eurot, bilansimaht 101 580 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Albert Safiulin. Juhatuse liige on Albert Safiulin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2016 (10 a 1 k) · Punane tn 9, Tallinn, 13620
Registriandmed KMKR EE102006685 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102006685
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -270,8 % | 2024: -60,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -20,3 % | 2024: -3,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,8 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 627,0 | 2024: 398,5 |
| Müügitulu kasv | +19,5 % | 2024: −92,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −26,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 617 | 6 373 | 81 766 | 70 493 | 64 769 | 34 342 | 36 861 |
| Puhaskasum | -20 626 | -3 838 | 19 269 | 15 102 | 15 375 | 7 785 | 1 600 |
| Käibevara | 101 580 | 122 351 | 127 231 | 109 160 | 96 683 | 77 989 | 71 729 |
| Põhivara | – | – | – | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 101 580 | 122 351 | 127 231 | 109 160 | 96 683 | 77 989 | 71 729 |
| Kohustised kokku | 162 | 307 | 1 349 | 2 547 | 5 172 | 1 853 | 3 378 |
| Omakapital | 101 418 | 122 044 | 125 882 | 106 613 | 91 511 | 76 136 | 68 351 |
| Kasumimarginaal | -270,8 % | -60,2 % | 23,6 % | 21,4 % | 23,7 % | 22,7 % | 4,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 101 580 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 162 € · 0,2 %
- Omakapital 101 418 € · 99,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 627,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 928 € | 0 € | 4 971 € | 0 |
| II kv 2026 | 26 € | 0 € | 1 651 € | 0 |
| I kv 2026 | 930 € | 0 € | 5 264 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 418 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 199 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 851 € | 0 € | 4 642 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 309 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 657 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.09.2024Muutmiskanne Ä 50036738 / 6
-
01.04.2024Muutmiskanne Ä 50036738 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50036738 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50036738 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50036738 / 2
-
08.09.2016Esmakanne Ä 50036738
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 02.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |