ESTra OÜ
Registrisse kantud 14110376ESTra OÜ (registrikood 14110376) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala muu mujal liigitamata õpe (EMTAK 85599). 2025. aasta müügitulu oli 7 075 eurot ja puhaskasum 268 eurot, bilansimaht 3 337 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Tatter. Juhatuse liige on Merle Tatter. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.09.2016 (10 a 1 k) · Tammepõllu tee 9, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed KMKR EE101906760 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101906760
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata õpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,8 % | 2024: -20,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,8 % | 2024: -42,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,1 % | 2024: 88,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,9 | 2024: 7,5 |
| Müügitulu kasv | +19,9 % | 2024: −68,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −22,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 075 | 5 900 | 18 720 | 29 310 | 2 485 | 25 323 | 26 315 |
| Puhaskasum | 268 | -1 189 | -534 | 1 917 | -2 323 | 1 395 | 6 566 |
| Käibevara | 3 243 | 2 688 | 3 271 | 4 612 | 2 585 | 5 562 | 9 533 |
| Põhivara | 94 | 441 | 756 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 337 | 3 129 | 4 027 | 4 612 | 2 585 | 5 562 | 9 533 |
| Kohustised kokku | 297 | 358 | 67 | 118 | 8 | 662 | 1 228 |
| Omakapital | 3 040 | 2 771 | 3 960 | 4 494 | 2 577 | 4 900 | 8 305 |
| Kasumimarginaal | 3,8 % | -20,2 % | -2,9 % | 6,5 % | -93,5 % | 5,5 % | 25,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 243 € · 97,2 %
- Põhivara 94 € · 2,8 %
- Lühiajalised kohustised 297 € · 8,9 %
- Omakapital 3 040 € · 91,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 324 € | 0 € | 2 450 € | 0 |
| I kv 2026 | 265 € | 0 € | 2 200 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 317 € | 2 € | 2 925 € | 1 |
| I kv 2025 | 212 € | 23 € | 1 950 € | 1 |
| IV kv 2024 | 141 € | 2 € | 1 490 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Tammepõllu tee 9209178 · alates 01.04.2019
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 676 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Keskkonnaamet · maksed 2 728 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 2 379 €
- Maa- ja Ruumiamet · maksed 1 830 €
- Terviseamet · maksed 1 074 €
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 665 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50036785 / 5
-
17.12.2019Muutmiskanne Ä 50036785 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50036785 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50036785 / 2
-
08.09.2016Esmakanne Ä 50036785
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |