Astro Vara OÜ
Registrisse kantud 14119503Astro Vara OÜ (registrikood 14119503) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 2 907 655 eurot ja puhaskasum 1 669 777 eurot, bilansimaht 25 522 190 eurot. Juhatuse liikmed on Hanno Haamer, Jane Haamer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.09.2016 (10 a 0 k) · Laki tn 30, Tallinn, 12915
Registriandmed KMKR EE101937111 · osakapital 88 754 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101937111
- Osakapital
- 88 754 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 57,4 % | 2024: 65,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,8 % | 2024: 12,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 66,9 % | 2024: 63,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −0,1 % | 2024: +4,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 907 655 | 2 909 383 | 2 797 544 | 2 527 439 | 2 234 715 | 2 038 801 | 2 024 113 |
| Puhaskasum | 1 669 777 | 1 906 884 | 2 219 212 | 1 428 018 | 579 378 | 1 284 541 | 889 125 |
| Käibevara | 1 837 599 | 1 607 584 | 961 800 | 988 460 | 1 629 954 | 1 622 161 | 1 610 047 |
| Põhivara | 23 684 591 | 22 903 286 | 22 346 421 | 20 753 554 | 17 828 750 | 16 832 570 | 16 449 527 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 522 190 | 24 510 870 | 23 308 221 | 21 742 014 | 19 458 704 | 18 454 731 | 18 059 574 |
| Kohustised kokku | 8 457 083 | 8 915 540 | 9 419 774 | 9 872 779 | 8 917 487 | 8 392 892 | 9 282 276 |
| Omakapital | 17 065 107 | 15 595 330 | 13 888 447 | 11 869 235 | 10 541 217 | 10 061 839 | 8 777 298 |
| Kasumimarginaal | 57,4 % | 65,5 % | 79,3 % | 56,5 % | 25,9 % | 63,0 % | 43,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 837 599 € · 7,2 %
- Põhivara 23 684 591 € · 92,8 %
- Lühiajalised kohustised 999 110 € · 3,9 %
- Pikaajalised kohustised 7 457 973 € · 29,2 %
- Omakapital 17 065 107 € · 66,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 33,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 35 815 € | 23 232 € | 741 025 € | 3 |
| II kv 2026 | 83 971 € | 24 635 € | 718 748 € | 3 |
| I kv 2026 | 55 531 € | 24 990 € | 801 647 € | 3 |
| IV kv 2025 | 151 495 € | 26 433 € | 759 194 € | 3 |
| III kv 2025 | 90 817 € | 23 489 € | 738 165 € | 3 |
| II kv 2025 | 174 468 € | 27 576 € | 742 785 € | 3 |
| I kv 2025 | 150 231 € | 23 038 € | 803 695 € | 4 |
| IV kv 2024 | 150 497 € | 25 075 € | 736 947 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 938 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 744 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 64,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 247 008 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 964 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Hanno Haamer
- Directo OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing KENTARIUS Tegelik kasusaaja
- OÜ Printlak Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: osaühing KENTARIUS
- Directo OÜ Osanik
- OÜ Printlak Osanik
-
Arvo Pihl
- OÜ Grano Digital Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ AKROM-EX Osanik
- Eesti Raadioamatööride Ühing Tegelik kasusaaja
- Osaühing KVANTEX Juhatuse liige
- Orangeprint OÜ Juhatuse liige
-
Kaitti Kattai
- OÜ URANIA COM Osanik
- Thalassa OÜ Osanik
- Tallinn, Mooni tn 1 // Paldiski mnt 51 korteriühistu Juhatuse liige
-
Jaak Anton
- JA Consult OÜ Tegelik kasusaaja
-
Irina Pihl (ka Pikhl)
- Osaühing KVANTEX Osanik
-
Jane Haamer
- osaühing KENTARIUS Juhatuse liige
-
Osaühing KVANTEX
- Orangeprint OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
osaühing KENTARIUS 73,25 %
-
JA Consult OÜ 12,21 %
-
Osaühing KVANTEX 11,18 %
Skeem
LEI 984500780J7D7EC0C660
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 178 788 | 225 118 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 137 014 €
- SA Tallinna Lastehaigla · maksed 41 774 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.11.2022Muutmiskanne Ä 50037778 / 11
-
17.10.2022Muutmiskanne Ä 50037778 / M5
-
05.06.2018Muutmiskanne Ä 50037778 / 10
-
22.05.2018Muutmiskanne Ä 50037778 / M4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50037778 / 9
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50037778 / 8
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50037778 / 7
-
27.07.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50037778 / 6
-
03.04.2017Muutmiskanne Ä 50037778 / 5
-
23.03.2017Muutmiskanne Ä 50037778 / M3
-
28.02.2017Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50037778 / 4
-
13.02.2017Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50037778 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |