Sensor Fields OÜ
Registrisse kantud 14119928Sensor Fields OÜ (registrikood 14119928) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 50 376 eurot ja puhaskasum -4 941 eurot, bilansimaht 66 868 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Miko Väli. Juhatuse liige on Miko Väli. Maksuvõlg on 471,96 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.09.2016 (10 a 0 k) · Lubja tn 7b, Tallinn, 10115
Registriandmed KMKR EE102004195 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102004195
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,8 % | 2024: 16,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,2 % | 2024: 17,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,7 % | 2024: 91,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,7 | 2024: 12,4 |
| Müügitulu kasv | −29,2 % | 2024: +13,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 50 376 | 71 119 | 62 895 | 55 652 | 59 415 | 57 465 | 55 710 |
| Puhaskasum | -4 941 | 11 428 | 5 673 | 1 551 | 8 398 | 7 553 | 6 458 |
| Käibevara | 66 868 | 70 611 | 58 226 | 50 925 | 48 022 | 37 019 | 31 638 |
| Põhivara | – | – | 0 | 1 048 | 3 428 | 5 808 | 8 188 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 868 | 70 611 | 58 226 | 51 973 | 51 450 | 42 827 | 39 826 |
| Kohustised kokku | 6 913 | 5 715 | 4 758 | 4 178 | 5 206 | 4 981 | 9 533 |
| Omakapital | 59 955 | 64 896 | 53 468 | 47 795 | 46 244 | 37 846 | 30 293 |
| Kasumimarginaal | -9,8 % | 16,1 % | 9,0 % | 2,8 % | 14,1 % | 13,1 % | 11,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 868 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 913 € · 10,3 %
- Omakapital 59 955 € · 89,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 914 € | 1 662 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 8 747 € | 4 349 € | 16 345 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 558 € | 1 617 € | 13 460 € | 0 |
| IV kv 2025 | 5 156 € | 2 595 € | 13 720 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 521 € | 1 587 € | 8 855 € | 0 |
| II kv 2025 | 6 709 € | 4 440 € | 14 916 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 618 € | 4 353 € | 13 898 € | 0 |
| IV kv 2024 | 7 456 € | 4 179 € | 20 589 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 971 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 554 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 471,96 €
- 29.09.2026 256,03 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLubja tn 7b, Tallinn, 10115
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50037815 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50037815 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50037815 / 2
-
26.09.2016Esmakanne Ä 50037815
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |