full-stack.biz OÜ
Registrisse kantud 14121902full-stack.biz OÜ (registrikood 14121902) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 45 531 eurot ja puhaskasum -46 244 eurot, bilansimaht 13 344 eurot. Juhatuse liikmed on Natalia Korotkova, Sergey Moiseev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.09.2016 (10 a 0 k) · Tartu mnt 67/1, Tallinn, 10115
Registriandmed KMKR EE101926672 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.02–31.01
- KMKR number
- EE101926672
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.02 – 31.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -101,6 % | 2024: -66,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -444,9 % | 2024: -59,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 77,9 % | 2024: 95,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 20,0 |
| Müügitulu kasv | −10,2 % | 2024: −40,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −15,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 45 531 | 50 708 | 85 067 | 147 885 | 114 217 | 107 726 | 101 513 |
| Puhaskasum | -46 244 | -33 913 | -6 249 | 61 470 | 34 031 | 26 664 | 12 620 |
| Käibevara | 11 795 | 58 886 | 98 611 | 102 680 | 94 499 | 58 917 | 34 918 |
| Põhivara | 1 549 | 702 | 1 878 | 2 936 | 209 | 626 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 344 | 59 588 | 100 489 | 105 616 | 94 708 | 59 543 | 34 918 |
| Kohustised kokku | 2 950 | 2 950 | 3 562 | 2 439 | 2 439 | 1 245 | 2 430 |
| Omakapital | 10 394 | 56 638 | 96 927 | 103 177 | 92 269 | 58 298 | 32 488 |
| Kasumimarginaal | -101,6 % | -66,9 % | -7,3 % | 41,6 % | 29,8 % | 24,8 % | 12,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 795 € · 88,4 %
- Põhivara 1 549 € · 11,6 %
- Lühiajalised kohustised 2 950 € · 22,1 %
- Omakapital 10 394 € · 77,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 22,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 513 € | 8 670 € | 29 138 € | 0 |
| II kv 2026 | 8 513 € | 8 670 € | 18 602 € | 0 |
| I kv 2026 | 8 513 € | 8 670 € | 12 739 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 513 € | 8 670 € | 8 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 513 € | 8 670 € | 8 743 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 513 € | 8 670 € | 20 409 € | 0 |
| I kv 2025 | 10 846 € | 9 251 € | 28 340 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 001 € | 8 154 € | 14 471 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 838 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 890 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 101,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 713 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubOne person consultancy for all your Ruby on Rails needs. Over 26 years of software development experience. 20,000+ hours as Toptal developer. Greenfield projects, legacy codebases, Rails migrations, Hotwire expertise, and Action Postfix - dockerized Action Mailbox relay with Postfix and Dovecot.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.03.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50038031 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50038031 / 6
-
14.06.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50038031 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50038031 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50038031 / 3
-
10.04.2017Muutmiskanne Ä 50038031 / 2
-
28.03.2017Muutmiskanne Ä 50038031 / M1
-
28.09.2016Esmakanne Ä 50038031
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 15.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |