HMDev OÜ
Registrisse kantud 14123864HMDev OÜ (registrikood 14123864) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Mõnuste küla, tegevusala heli- ja videoseadmete jaemüük (EMTAK 47403). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -510 eurot, bilansimaht 2 071 eurot. Juhatuse liikmed on Heli Laurits, Madis Roosi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.09.2016 (10 a 0 k) · Allika, Mõnuste küla, 76310
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Heli- ja videoseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -483,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,9 % | 2024: -32,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,2 % | 2024: 85,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 2 582,0 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −79,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 148 | 732 | 9 756 | 21 871 | 18 162 | 5 397 |
| Puhaskasum | -510 | -716 | -3 275 | 422 | 1 594 | 1 372 | 295 |
| Käibevara | 2 071 | 2 582 | 3 227 | 6 657 | 6 684 | 8 493 | 5 204 |
| Põhivara | 0 | 0 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 071 | 2 582 | 3 387 | 6 657 | 6 684 | 8 493 | 5 204 |
| Kohustised kokku | 368 | 369 | 458 | 452 | 901 | 4 304 | 2 388 |
| Omakapital | 1 703 | 2 213 | 2 929 | 6 205 | 5 783 | 4 189 | 2 816 |
| Kasumimarginaal | – | -483,8 % | -447,4 % | 4,3 % | 7,3 % | 7,6 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 071 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 368 € · 17,8 %
- Omakapital 1 703 € · 82,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Madis Roosi
- Saue vald, Ääsmäe küla, Kasesalu tn 22 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAllika, Mõnuste küla, 76310
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.05.2026Muutmiskanne Ä 50038244 / 6
-
30.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50038244 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50038244 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50038244 / 4
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 50038244 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50038244 / 2
-
30.09.2016Esmakanne Ä 50038244
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |