profikliima OÜ
Registrisse kantud 14127767profikliima OÜ (registrikood 14127767) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektriliste kodumasinate jaemüük (EMTAK 47541). 2025. aasta müügitulu oli 2 295 919 eurot ja puhaskasum -62 638 eurot, bilansimaht 282 631 eurot. Juhatuse liige on Indrek Blauberg. Maksuvõlg on 12 648,42 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.10.2016 (10 a 0 k) · Peterburi tee 2f, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE101921101 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101921101
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektriliste kodumasinate jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,7 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -130,4 % | 2024: -115,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,0 % | 2024: 21,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | −15,2 % | 2024: −42,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 295 919 | 2 708 387 | 4 676 311 | 4 761 350 | 3 788 398 | 3 822 601 | 2 491 963 |
| Puhaskasum | -62 638 | -128 080 | 104 135 | 186 144 | 104 401 | 23 456 | -202 631 |
| Käibevara | 281 146 | 512 687 | 484 701 | 987 795 | 404 893 | 384 995 | 353 928 |
| Põhivara | 1 485 | 1 649 | 2 184 | 1 979 | 413 | 38 886 | 55 011 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 282 631 | 514 336 | 486 885 | 989 774 | 405 306 | 423 881 | 408 939 |
| Kohustised kokku | 234 601 | 403 668 | 248 137 | 855 161 | 456 838 | 579 814 | 588 328 |
| Omakapital | 48 030 | 110 668 | 238 748 | 134 613 | -51 532 | -155 933 | -179 389 |
| Kasumimarginaal | -2,7 % | -4,7 % | 2,2 % | 3,9 % | 2,8 % | 0,6 % | -8,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 281 146 € · 99,5 %
- Põhivara 1 485 € · 0,5 %
- Lühiajalised kohustised 234 601 € · 83,0 %
- Omakapital 48 030 € · 17,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 055 € | 4 806 € | 221 709 € | 1 |
| II kv 2026 | 9 115 € | 13 954 € | 208 201 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 12 079 € | 258 283 € | 4 |
| IV kv 2025 | 27 332 € | 15 280 € | 607 529 € | 5 |
| III kv 2025 | 57 393 € | 19 576 € | 733 437 € | 5 |
| II kv 2025 | 31 672 € | 22 940 € | 471 417 € | 6 |
| I kv 2025 | 18 073 € | 27 771 € | 479 695 € | 5 |
| IV kv 2024 | 61 688 € | 26 126 € | 1 010 312 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 018 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 602 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 73 903 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 081 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 12 648,42 €
- 07.10.2026 13 568,42 €
- 29.09.2026 19 946,53 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Magno Kure
- Smartecon OÜ Juhatuse liige
- Mainer OÜ Tegelik kasusaaja
- Kurema OÜ Osanik
- PVelement OÜ Juhatuse liige
- ELOS Technology OÜ Tegelik kasusaaja
-
Hannes Aus
- Smartecon OÜ Juhatuse liige
- NordSys OÜ Tegelik kasusaaja
- PVelement OÜ Juhatuse liige
- ELOS Technology OÜ Juhatuse liige
-
Indrek Blauberg
- MS Rent OÜ Juhatuse liige
- Hobihoid OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 29.06.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 20.05.2026 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
| 20.04.2023 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 10. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Alla 10 töötaja 17 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 106 | 13 396 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mulgi Vallavalitsus · maksed 3 643 €
- Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus · maksed 1 463 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50038687 / 9
-
06.01.2021Muutmiskanne Ä 50038687 / 8
-
30.06.2019Muutmiskanne Ä 50038687 / 7
-
14.06.2018Muutmiskanne Ä 50038687 / 6
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50038687 / 5
-
05.01.2018Muutmiskanne Ä 50038687 / 4
-
02.01.2018Muutmiskanne Ä 50038687 / M1
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50038687 / 3
-
19.09.2017Muutmiskanne Ä 50038687 / 2
-
06.10.2016Esmakanne Ä 50038687
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |