Askend Estonia OÜ
Registrisse kantud 14133207Askend Estonia OÜ (registrikood 14133207) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 10 003 100 eurot ja puhaskasum 695 800 eurot, bilansimaht 4 163 987 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Vassili Ljahhovets, Anton Anikin, Mehis Sihvart. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.10.2016 (10 a 0 k) · Tartu mnt 80f, Tallinn, 10112
Registriandmed KMKR EE101937483 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101937483
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,0 % | 2024: 9,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,9 % | 2024: 41,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,9 % | 2024: 49,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −6,7 % | 2024: +29,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +35,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 003 100 | 10 718 951 | 8 311 946 | 5 165 150 | 3 857 923 | 2 195 969 | 1 658 306 |
| Puhaskasum | 695 800 | 967 233 | 587 840 | 557 523 | 85 537 | 271 256 | 197 777 |
| Käibevara | 4 133 795 | 4 705 206 | 2 837 385 | 1 738 517 | 1 069 592 | 723 986 | 512 628 |
| Põhivara | 30 192 | 20 000 | 8 919 | 19 651 | 30 391 | 52 487 | 60 463 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 163 987 | 4 725 206 | 2 846 304 | 1 758 168 | 1 099 983 | 776 473 | 573 091 |
| Kohustised kokku | 2 170 963 | 2 369 482 | 1 457 813 | 729 231 | 582 494 | 244 521 | 231 567 |
| Omakapital | 1 993 024 | 2 355 724 | 1 388 491 | 1 028 937 | 517 489 | 531 952 | 341 524 |
| Kasumimarginaal | 7,0 % | 9,0 % | 7,1 % | 10,8 % | 2,2 % | 12,4 % | 11,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 133 795 € · 99,3 %
- Põhivara 30 192 € · 0,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 170 963 € · 52,1 %
- Omakapital 1 993 024 € · 47,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 52,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 974 131 € | 635 890 € | 2 843 461 € | 93 |
| II kv 2026 | 934 368 € | 579 767 € | 2 651 798 € | 86 |
| I kv 2026 | 914 879 € | 571 810 € | 2 918 359 € | 85 |
| IV kv 2025 | 1 133 157 € | 591 579 € | 3 485 131 € | 81 |
| III kv 2025 | 755 041 € | 535 509 € | 1 953 777 € | 76 |
| II kv 2025 | 778 463 € | 538 755 € | 2 179 169 € | 76 |
| I kv 2025 | 780 118 € | 529 361 € | 2 485 303 € | 83 |
| IV kv 2024 | 994 302 € | 472 876 € | 3 618 796 € | 83 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 324 710 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 211 963 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 947 820 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 383 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Oleg Švaikovski
- EESTI JALGPALLI LIIT Juhatuse liige
- Püha Johannese Kooli Sihtasutus Juhatuse liige
- Püha Johannese Koolikoda OÜ Juhatuse liige
- OÜ Vutivõrk Tegelik kasusaaja
- Puhastaja Partner OÜ Tegelik kasusaaja
- EJL Tallinna Noorte Treeningkeskus OÜ Tegelik kasusaaja
- R&P Courses OÜ Juhatuse liige
- osaühing Aristotle Osanik
-
Anton Anikin
- IT-Secrets OÜ Osanik
- Askend Software OÜ Juhatuse liige
- LIBEXPO OÜ Tegelik kasusaaja
- Askend Solutions OÜ Juhatuse liige
-
Vassili Ljahhovets
- Askend Software OÜ Juhatuse liige
- Digity OÜ Juhatuse liige
- Eestately OÜ Juhatuse liige
- Premium Van OÜ Tegelik kasusaaja
- Askend Solutions OÜ Juhatuse liige
- Askend Founders OÜ Osanik
- Askend Agentic LAB OÜ Tegelik kasusaaja
- Askend Fintech OÜ Juhatuse liige
-
Mehis Sihvart
- Askend Software OÜ Juhatuse liige
- OÜ DATAGATES GROUP Juhatuse liige
- D5 plus consult OÜ Osanik
- Askend Solutions OÜ Juhatuse liige
- Askend Fintech OÜ Osanik
- Askend Agentic LAB OÜ Juhatuse liige
-
Kebra Capital OÜ
- LUQ Academy OÜ Osanik
-
Askend Founders OÜ
- Askend Fintech OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Askend Agentic LAB OÜ | 100 % | 10 000 € | 14.07.2026 | – |
| Askend Solutions OÜ | 100 % | 10 000 € | 12.02.2025 | 0 €2025 |
| Askend Agents OÜ | 80 % | 8 000 € | 26.08.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (6)
-
Pascal OÜ 33 %
-
Askend Founders OÜ 13,48 %
-
IT-Secrets OÜ 10,04 %
-
Kebra Capital OÜ 1 %
Osalused ja nende osalused (3)
-
Askend Agentic LAB OÜ 100 %
-
Askend Solutions OÜ 100 %
-
Askend Agents OÜ 80 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 32 671 638 €
- 7. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 62) 4 928 134 €
- 29. Suurimad juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 4 tk
- 33. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 7 tk
- 54. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · 50–249 töötajat 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 928 134 | 7 167 959 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 1 075 897 €
- Transpordiamet · maksed 598 041 €
- HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM · maksed 546 532 €
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 504 509 €
- Eesti Töötukassa · maksed 472 876 €
- Registrite ja Infosüsteemide Keskus · maksed 434 073 €
Riigihanked
67 lepingut 5 aastaga · 7 185 516 € ilma raamlepinguteta-
Eesti Töötukassa vaiete ja kohtuasjade menetlemise infosüsteemi (VAIS) arendus- ja hooldustööd 133 470 €Eesti Töötukassa · 01.10.2026 · raamleping
-
Transpordiameti tarkvara testimine 500 000 €Transpordiamet · 29.09.2026 · raamleping
-
Registrite ja Infosüsteemide Keskus · 03.09.2026
-
Logistiku töövoo II etapi jätkutööd 227 840 €Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus · 11.08.2026
-
Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · 31.07.2026 · raamleping
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 30.07.2026 · raamleping
-
Registrite ja Infosüsteemide Keskus · 23.07.2026
-
Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · 17.07.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2026Muutmiskanne Ä 50039246 / 18
-
08.07.2025Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 50039246 / 17
-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 50039246 / 16
-
08.04.2025Muutmiskanne Ä 50039246 / 15
-
12.02.2025Muutmiskanne Ä 50039246 / 14
-
17.06.2024Muutmiskanne Ä 50039246 / 13
-
05.06.2024Muutmiskanne Ä 50039246 / 12
-
29.05.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50039246 / 11
-
08.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50039246 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50039246 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50039246 / 9
-
26.08.2022Muutmiskanne Ä 50039246 / 7
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 22.03.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 13.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |