Codecare OÜ
Registrisse kantud 14137180Codecare OÜ (registrikood 14137180) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 386 321 eurot ja puhaskasum 124 906 eurot, bilansimaht 2 401 537 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrii Gromenko. Juhatuse liige on Andrii Gromenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.10.2016 (9 a 11 k) · Meistri tn 6, Tallinn, 13517
Registriandmed KMKR EE101922715 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101922715
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 2024: 29,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,1 % | 2024: 41,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,4 % | 2024: 73,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | −9,8 % | 2024: −37,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 386 321 | 1 536 679 | 2 453 666 | 1 567 427 | 2 680 004 | 1 295 537 | 763 948 |
| Puhaskasum | 124 906 | 454 486 | 18 991 | 177 774 | 300 148 | 306 030 | 75 980 |
| Käibevara | 2 401 537 | 1 515 156 | 799 050 | 1 680 746 | 798 005 | 497 176 | 121 990 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 401 537 | 1 515 156 | 799 050 | 1 680 746 | 798 005 | 497 176 | 121 990 |
| Kohustised kokku | 1 168 286 | 406 810 | 49 758 | 791 751 | 71 292 | 73 111 | 3 955 |
| Omakapital | 1 233 251 | 1 108 346 | 749 292 | 888 995 | 726 713 | 424 065 | 118 035 |
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 29,6 % | 0,8 % | 11,3 % | 11,2 % | 23,6 % | 9,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 401 537 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 168 286 € · 48,6 %
- Omakapital 1 233 251 € · 51,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 289 456 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 352 375 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 042 463 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 675 467 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 439 886 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 715 484 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 645 142 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 412 775 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 96 485 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 35. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 62) 6 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2026Muutmiskanne Ä 50039710 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50039710 / 7
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50039710 / 6
-
23.11.2021Muutmiskanne Ä 50039710 / 5
-
08.11.2021Muutmiskanne Ä 50039710 / 4
-
05.11.2021Muutmiskanne Ä 50039710 / M3
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50039710 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50039710 / 2
-
20.10.2016Esmakanne Ä 50039710
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |