Taevapark OÜ
Registrisse kantud 14137798Taevapark OÜ (registrikood 14137798) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala lõbustus- ja teemaparkide tegevus (EMTAK 93211). 2024. aasta müügitulu oli 5 903 059 eurot ja puhaskasum -662 708 eurot, bilansimaht 6 589 842 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: SKYPARK OÜ. Juhatuse liige on Alar Kajari. Maksuvõlg on 35 600,19 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.10.2016 (9 a 11 k) · Peterburi tee 2, Tallinn, 11415
Registriandmed KMKR EE102019708 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102019708
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lõbustus- ja teemaparkide tegevus
- Tegevusload
- 3 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -11,2 % | 2023: 3,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10 279,3 % | 2023: 67,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,1 % | 2023: 5,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,9 | 2023: 0,5 |
| Müügitulu kasv | +46,9 % | 2023: +11,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 903 059 | 4 017 699 | 3 590 212 | 1 548 903 | 2 153 173 | 4 795 695 |
| Puhaskasum | -662 708 | 146 857 | 116 158 | -743 819 | -705 093 | 953 301 |
| Käibevara | 1 514 472 | 690 222 | 712 141 | 213 249 | 165 061 | 967 373 |
| Põhivara | 5 075 370 | 3 702 197 | 4 180 345 | 4 632 116 | 5 034 626 | 5 475 485 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 589 842 | 4 392 419 | 4 892 486 | 4 845 365 | 5 199 687 | 6 442 858 |
| Kohustised kokku | 6 583 395 | 4 173 264 | 4 820 188 | 4 889 225 | 5 125 198 | 5 763 276 |
| Omakapital | 6 447 | 219 155 | 72 298 | -43 860 | 74 489 | 679 582 |
| Kasumimarginaal | -11,2 % | 3,7 % | 3,2 % | -48,0 % | -32,7 % | 19,9 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 514 472 € · 23,0 %
- Põhivara 5 075 370 € · 77,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 715 471 € · 26,0 %
- Pikaajalised kohustised 4 867 924 € · 73,9 %
- Omakapital 6 447 € · 0,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
93211 Lõbustus- ja teemaparkide tegevus põhitegevus 3 978 110 €
-
56111 Restoranide ja kohvikute tegevus 1 319 579 €
-
47641 Mängude ja mänguasjade jaemüük 535 694 €
-
73121 Reklaami vahendamine meedias 69 676 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 331 052 € | 150 915 € | 1 285 084 € | 75 |
| II kv 2026 | 219 120 € | 144 085 € | 1 096 618 € | 85 |
| I kv 2026 | 297 301 € | 161 726 € | 1 255 713 € | 81 |
| IV kv 2025 | 286 809 € | 166 478 € | 1 256 644 € | 88 |
| III kv 2025 | 325 211 € | 173 216 € | 1 374 553 € | 84 |
| II kv 2025 | 86 877 € | 115 336 € | 996 072 € | 91 |
| I kv 2025 | 159 754 € | 116 155 € | 1 126 703 € | 72 |
| IV kv 2024 | 149 078 € | 110 973 € | 1 032 732 € | 80 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 110 351 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 50 305 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 428 361 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 290 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 35 600,19 €
- 29.09.2026 39 100,19 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Alar Kajari
- Trampoline Parks Developments OÜ Tegelik kasusaaja
- Sparta Akrobaatikaklubi Tegelik kasusaaja
- SkyPark OÜ Tegelik kasusaaja
- Rimmel Arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- Mägijärv OÜ Osanik
- FEC Group OÜ Juhatuse liige
- Tulundusühistu Eestisoja Tegelik kasusaaja Pankrotis
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 17.02.2018
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
SkyPark OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (3)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 10. Suurimad maksuvõlad · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 35 600 €
- 22. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 9 päeva
- 33. Kõige pikema staažiga juhatused · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 93) 10,0 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 900 | 4 829 |
| Müük avalikule sektorile | 15 510 | 20 694 |
| Toetused kokku | 3 900 | 4 829 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 3 900 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 227 €
- Kaitseliit · maksed 1 116 €
- Kaitsevägi · maksed 1 116 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 1 038 €
- SA Eesti Meremuuseum · maksed 750 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.05.2026Muutmiskanne Ä 50039771 / 11
-
25.06.2025Muutmiskanne Ä 50039771 / 10
-
05.04.2024Kommertspandi muutmiskanne K 50039771 / 9
-
18.11.2021Muutmiskanne Ä 50039771 / 8
-
06.12.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50039771 / 7
-
28.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50039771 / 6
-
01.03.2018Kommertspandi avamiskanne K 50039771 / 5
-
17.02.2018Muutmiskanne Ä 50039771 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50039771 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50039771 / 2
-
21.10.2016Esmakanne Ä 50039771
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 13.01.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.04.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |