Sõnaselge OÜ
Registrisse kantud 14139537Sõnaselge OÜ (registrikood 14139537) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala suhtekorraldus ja teabevahetus (EMTAK 70211). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -6 eurot, bilansimaht 2 900 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sandra Loor. Juhatuse liikmed on Sandra Loor, Margo Loor. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.10.2016 (9 a 11 k) · Tatari tn 21b, Tallinn, 10116
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suhtekorraldus ja teabevahetus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,2 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,4 % | 2024: 93,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,3 | 2024: 15,3 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 1 912 | 736 | 1 454 | 6 520 |
| Puhaskasum | -6 | -5 | -42 | -531 | 477 | -946 | 23 |
| Käibevara | 2 900 | 2 906 | 2 911 | 2 953 | 3 484 | 3 007 | 3 952 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 900 | 2 906 | 2 911 | 2 953 | 3 484 | 3 007 | 3 952 |
| Kohustised kokku | 190 | 190 | 190 | 190 | 190 | 190 | 190 |
| Omakapital | 2 710 | 2 716 | 2 721 | 2 763 | 3 294 | 2 817 | 3 762 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | -27,8 % | 64,8 % | -65,1 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 900 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 190 € · 6,6 %
- Omakapital 2 710 € · 93,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 335 € | 348 € | 0 € | 0 |
| I kv 2022 | 335 € | 348 € | 0 € | 0 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 112 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 116 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Margo Loor
- Sihtasutus Citizen OS Tegelik kasusaaja
- OÜ Margoment Tegelik kasusaaja
- NexaLearn OÜ Osanik
- BH Nordic OÜ Juhatuse liige
- OÜ KaiQ Juhatuse liige
-
Sandra Loor
- NexaLearn OÜ Osanik
- BH Nordic OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.05.2026Muutmiskanne Ä 50039972 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50039972 / 8
-
17.07.2020Muutmiskanne Ä 50039972 / 7
-
25.11.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50039972 / 6
-
15.08.2019Muutmiskanne Ä 50039972 / 5
-
23.01.2018Muutmiskanne Ä 50039972 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50039972 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50039972 / 2
-
25.10.2016Esmakanne Ä 50039972
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 28.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |