Simulant OÜ
Registrisse kantud 14147250Simulant OÜ (registrikood 14147250) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Aruküla alevik, tegevusala näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus (EMTAK 90201). 2025. aasta müügitulu oli 9 886 eurot ja puhaskasum -3 240 eurot, bilansimaht 51 368 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Markus Habakukk. Juhatuse liige on Markus Habakukk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2016 (9 a 11 k) · Suvila tn 6, Aruküla alevik, 75201
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -32,8 % | 2024: 4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -6,3 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −10,5 % | 2024: −31,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 886 | 11 050 | 16 090 | 22 308 | 6 298 | 6 845 | 12 078 |
| Puhaskasum | -3 240 | 496 | 6 689 | 12 522 | 1 498 | 3 408 | 9 038 |
| Käibevara | 51 167 | 53 810 | 52 686 | 45 145 | 31 413 | 30 245 | 28 024 |
| Põhivara | 201 | 798 | 1 425 | 2 277 | 3 486 | 3 156 | 1 969 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 51 368 | 54 608 | 54 111 | 47 422 | 34 899 | 33 401 | 29 993 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 51 368 | 54 608 | 54 111 | 47 422 | 34 899 | 33 401 | 29 993 |
| Kasumimarginaal | -32,8 % | 4,5 % | 41,6 % | 56,1 % | 23,8 % | 49,8 % | 74,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 51 167 € · 99,6 %
- Põhivara 201 € · 0,4 %
- Omakapital 51 368 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSuvila tn 6, Aruküla alevik, 75201
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 325 | 4 006 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Linnateater · maksed 5 375 €
- SA Teater Vanemuine · maksed 1 600 €
- SA Kuressaare Teater · maksed 350 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.12.2025Muutmiskanne Ä 50040852 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50040852 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50040852 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50040852 / 2
-
07.11.2016Esmakanne Ä 50040852
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |