FORESTIER OÜ
Registrisse kantud 14147497FORESTIER OÜ (registrikood 14147497) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Käärdi alevik, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 198 192 eurot ja puhaskasum -65 032 eurot, bilansimaht 236 510 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Karin Lakk. Juhatuse liige on Karin Lakk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2016 (9 a 11 k) · Rukki tn 7, Käärdi alevik, 61007
Registriandmed KMKR EE101949141 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101949141
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -32,8 % | 2024: -58,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -29,0 % | 2024: -35,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,8 % | 2024: 94,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 31,5 | 2024: 26,3 |
| Müügitulu kasv | +12,8 % | 2024: −44,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −29,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 198 192 | 175 715 | 318 694 | 1 704 567 | 511 228 | 1 118 052 | 66 755 |
| Puhaskasum | -65 032 | -102 102 | -148 495 | 330 077 | 111 532 | 49 418 | 3 480 |
| Käibevara | 176 847 | 208 991 | 222 342 | 319 167 | 195 986 | 91 180 | 49 073 |
| Põhivara | 59 663 | 97 461 | 310 575 | 465 525 | 33 933 | 7 282 | 10 983 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 236 510 | 306 452 | 532 917 | 784 692 | 229 919 | 98 462 | 60 056 |
| Kohustised kokku | 12 405 | 17 315 | 141 677 | 244 957 | 20 261 | 336 | 11 348 |
| Omakapital | 224 105 | 289 137 | 391 240 | 539 735 | 209 658 | 98 126 | 48 708 |
| Kasumimarginaal | -32,8 % | -58,1 % | -46,6 % | 19,4 % | 21,8 % | 4,4 % | 5,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 176 847 € · 74,8 %
- Põhivara 59 663 € · 25,2 %
- Lühiajalised kohustised 5 610 € · 2,4 %
- Pikaajalised kohustised 6 795 € · 2,9 %
- Omakapital 224 105 € · 94,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 31,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 218 € | 3 385 € | 10 729 € | 2 |
| II kv 2026 | 3 396 € | 1 597 € | 9 356 € | 2 |
| I kv 2026 | 4 916 € | 4 061 € | 23 017 € | 1 |
| IV kv 2025 | 9 524 € | 8 648 € | 70 039 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 750 € | 9 044 € | 78 962 € | 6 |
| II kv 2025 | 7 468 € | 4 677 € | 41 316 € | 6 |
| I kv 2025 | 5 735 € | 4 945 € | 7 565 € | 3 |
| IV kv 2024 | 7 375 € | 5 493 € | 43 087 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 073 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 128 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 576 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 085 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Elva vald 164 795 €
- 18. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Elva vald 2 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
2 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 23.07.2026 · raamleping
-
Istutustööd Kagu piirkonnas 2024 270 270 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 19.02.2024 · 2 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50040876 / 6
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50040876 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50040876 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50040876 / 3
-
21.02.2017Muutmiskanne Ä 50040876 / 2
-
07.11.2016Esmakanne Ä 50040876
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |