OÜ Modify
Registrisse kantud 14147942OÜ Modify (registrikood 14147942) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 415 132 eurot ja puhaskasum -234 776 eurot, bilansimaht 13 939 717 eurot. Ettevõtte ainuomanik on IEG Holding OÜ. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Aivar Lõhmist. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.11.2016 (9 a 11 k) · Pärnu mnt 232/6, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE102031090 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102031090
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -56,6 % | 2024: -190,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,0 % | 2024: -6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,7 % | 2024: 88,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +8,2 % | 2024: −8,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 415 132 | 383 559 | 420 446 | 547 342 | 519 228 | 429 995 | 520 343 |
| Puhaskasum | -234 776 | -730 543 | -382 859 | 724 847 | -2 665 801 | 211 290 | 285 998 |
| Käibevara | 1 432 763 | 1 353 356 | 1 755 139 | 589 307 | 367 577 | 2 939 490 | 4 680 126 |
| Põhivara | 12 506 954 | 12 172 633 | 10 985 794 | 12 551 644 | 12 826 786 | 12 439 739 | 10 117 505 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 939 717 | 13 525 989 | 12 740 933 | 13 140 951 | 13 194 363 | 15 379 229 | 14 797 631 |
| Kohustised kokku | 2 273 046 | 1 624 542 | 108 943 | 126 102 | 904 361 | 423 426 | 53 118 |
| Omakapital | 11 666 671 | 11 901 447 | 12 631 990 | 13 014 849 | 12 290 002 | 14 955 803 | 14 744 513 |
| Kasumimarginaal | -56,6 % | -190,5 % | -91,1 % | 132,4 % | -513,4 % | 49,1 % | 55,0 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 578 232 | 1 717 001 | 1 855 100 | 1 792 326 | 1 150 206 | 802 100 | 932 160 |
| Puhaskasum | -704 989 | -838 573 | -523 248 | 407 138 | -2 372 717 | -102 264 | 185 898 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 13 034 169 | 13 054 388 | 12 432 531 | 13 015 441 | 13 292 811 | 15 161 469 | 14 853 820 |
| Kohustised kokku | 2 494 639 | 1 809 869 | 349 439 | 409 101 | 1 093 609 | 590 685 | 180 772 |
| Omakapital | 10 539 530 | 11 244 519 | 12 083 092 | 12 606 340 | 12 199 202 | 14 570 784 | 14 673 048 |
| Töötajaid | 32 | 35 | 41 | 43 | 17 | 13 | 12 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 432 763 € · 10,3 %
- Põhivara 12 506 954 € · 89,7 %
- Lühiajalised kohustised 598 046 € · 4,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 675 000 € · 12,0 %
- Omakapital 11 666 671 € · 83,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 24 487 € | 11 301 € | 103 429 € | 2 |
| II kv 2026 | 30 673 € | 10 059 € | 121 017 € | 2 |
| I kv 2026 | 18 519 € | 9 628 € | 143 954 € | 2 |
| IV kv 2025 | 29 159 € | 12 317 € | 106 936 € | 2 |
| III kv 2025 | 15 087 € | 12 859 € | 107 842 € | 2 |
| II kv 2025 | 1 626 € | 13 647 € | 519 382 € | 2 |
| I kv 2025 | 26 856 € | 15 315 € | 121 681 € | 2 |
| IV kv 2024 | 5 066 € | 11 762 € | 92 974 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 162 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 767 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 476 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 622 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viktor Siilats
- Volvax Baltic OÜ Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts INFO-AUTO Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts EVORE Tegelik kasusaaja
- HEELIUM OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Cruisers OÜ Tegelik kasusaaja
- Schlossfellin OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- ANKRUPOI OÜ Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts IEG Tegelik kasusaaja
-
Aivar Lõhmist
- Schlossfellin OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- ANKRUPOI OÜ Juhatuse liige
- Osaühing LAINELA Juhatuse liige
- K100 OÜ Juhatuse liige
- IEG Holding OÜ Juhatuse liige
- OÜ PIKNIK Juhatuse liige
-
Keith Siilats
- ANKRUPOI OÜ Tegelik kasusaaja
- Sadamate Investeeringud OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing LAINELA Tegelik kasusaaja
- Fonamis OÜ Juhatuse liige
- DonauTech OÜ Osanik
- IEG Holding OÜ Osanik
- B Scooters OÜ Osanik
- OÜ PIKNIK Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| ANKRUPOI OÜ | 100 % | 3 000 € | 01.09.2023 | 284 602 €2025 |
| GHM Halduse OÜ | 100 % | 5 000 € | 01.09.2023 | 203 299 €2025 |
| Osaühing LAINELA | 100 % | 100 000 € | 02.09.2023 | 37 760 €2025 |
| OÜ PIKNIK | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | – |
| Sadamate Investeeringud OÜ | 100 % | 3 000 € | 01.09.2023 | 85 997 €2025 |
| Schlossfellin OÜ Maksuvõlg | 100 % | 3 000 € | 02.09.2023 | 784 355 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
IEG Holding OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (6)
-
ANKRUPOI OÜ 100 %
-
GHM Halduse OÜ 100 %
-
Osaühing LAINELA 100 %
-
OÜ PIKNIK 100 %
-
Schlossfellin OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50040918 / 7
-
05.07.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50040918 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50040918 / 5
-
27.02.2017Muutmiskanne Ä 50040918 / 4
-
09.02.2017Muutmiskanne Ä 50040918 / 3
-
08.12.2016Muutmiskanne Ä 50040918 / 2
-
01.12.2016Muutmiskanne Ä 50040918 / M1
-
07.11.2016Esmakanne Ä 50040918
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 16.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |