TPVent OÜ
Registrisse kantud 14149214TPVent OÜ (registrikood 14149214) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43221). 2024. aasta müügitulu oli 4 060 eurot ja puhaskasum 54 eurot, bilansimaht 12 351 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tõnu Pent. Juhatuse liige on Tõnu Pent. Maksuvõlg on 452,50 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2016 (9 a 11 k) · Sambla tn 19, Pärnu linn, 80027
Registriandmed KMKR EE102039461 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102039461
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 1,3 % | 2023: -7,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -9,3 % | 2023: -13,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,7 | 2023: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −93,1 % | 2023: −14,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −23,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 060 | 59 193 | 68 929 | 48 102 | 15 827 | 15 577 |
| Puhaskasum | 54 | -4 577 | 363 | 50 | 1 345 | -5 097 |
| Käibevara | 9 951 | 5 647 | 7 442 | 21 119 | 12 539 | 8 009 |
| Põhivara | 2 400 | 3 599 | 7 045 | 3 016 | 3 786 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 351 | 9 246 | 14 487 | 24 135 | 16 325 | 8 009 |
| Kohustised kokku | 13 505 | 10 454 | 11 118 | 21 129 | 13 369 | 6 398 |
| Omakapital | -1 154 | -1 208 | 3 369 | 3 006 | 2 956 | 1 611 |
| Kasumimarginaal | 1,3 % | -7,7 % | 0,5 % | 0,1 % | 8,5 % | -32,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 951 € · 80,6 %
- Põhivara 2 400 € · 19,4 %
- Lühiajalised kohustised 13 505 € · 109,3 %
- Omakapital -1 154 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 109,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 19,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 356 € | 0 € | 11 900 € | 0 |
| II kv 2026 | 710 € | 0 € | 6 675 € | 0 |
| I kv 2026 | 973 € | 0 € | 6 488 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| III kv 2025 | 369 € | 0 € | 5 705 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 69 € | 74 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 174 € | 0 € | 1 500 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 452 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 967 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 452,50 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSambla tn 19, Pärnu linn, 80027
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50041051 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50041051 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50041051 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50041051 / 2
-
09.11.2016Esmakanne Ä 50041051
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 24.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 02.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |