Rednet OÜ
Registrisse kantud 14160693Rednet OÜ (registrikood 14160693) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsakasti küla, tegevusala elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused (EMTAK 61101). 2025. aasta müügitulu oli 664 451 eurot ja puhaskasum 132 250 eurot, bilansimaht 1 838 898 eurot. Juhatuse liikmed on Rait Marken, Marko Kutser. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2016 (9 a 10 k) · Hansu tee 6, Metsakasti küla, 74019
Registriandmed KMKR EE101930451 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101930451
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,9 % | 2024: 17,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,9 % | 2024: 28,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,6 % | 2024: 40,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +6,6 % | 2024: +8,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +46,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 664 451 | 623 395 | 576 250 | 445 747 | 192 342 | 99 955 | 77 001 |
| Puhaskasum | 132 250 | 106 149 | 98 591 | 86 461 | 23 353 | 28 117 | 14 536 |
| Käibevara | 171 030 | 78 460 | 63 031 | 74 583 | 60 058 | 28 726 | 40 429 |
| Põhivara | 1 667 868 | 834 679 | 605 931 | 450 462 | 164 345 | 109 702 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 838 898 | 913 139 | 668 962 | 525 045 | 224 403 | 138 428 | 40 429 |
| Kohustised kokku | 725 429 | 542 920 | 404 892 | 359 566 | 142 885 | 80 263 | 10 380 |
| Omakapital | 1 113 469 | 370 219 | 264 070 | 165 479 | 81 518 | 58 165 | 30 049 |
| Kasumimarginaal | 19,9 % | 17,0 % | 17,1 % | 19,4 % | 12,1 % | 28,1 % | 18,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 171 030 € · 9,3 %
- Põhivara 1 667 868 € · 90,7 %
- Lühiajalised kohustised 430 262 € · 23,4 %
- Pikaajalised kohustised 295 167 € · 16,1 %
- Omakapital 1 113 469 € · 60,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 90,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 710 € | 13 817 € | 222 895 € | 5 |
| II kv 2026 | 27 330 € | 13 185 € | 149 672 € | 5 |
| I kv 2026 | 0 € | 11 999 € | 173 318 € | 6 |
| IV kv 2025 | 0 € | 15 780 € | 144 630 € | 4 |
| III kv 2025 | 15 585 € | 16 128 € | 183 702 € | 5 |
| II kv 2025 | 0 € | 14 162 € | 176 162 € | 5 |
| I kv 2025 | 12 448 € | 13 252 € | 139 586 € | 5 |
| IV kv 2024 | 14 665 € | 11 002 € | 140 957 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 237 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 606 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 74 298 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 771 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rait Marken
- Mullamutt OÜ Tegelik kasusaaja
- Poole Parem OÜ Juhatuse liige
- Radionet OÜ Tegelik kasusaaja
- Ramarke OÜ Tegelik kasusaaja
- Server Farm OÜ Osanik
- Eesti Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Prangli Sadam OÜ Tegelik kasusaaja
- Motoral OÜ Tegelik kasusaaja
-
Ramarke OÜ
- Poole Parem OÜ Osanik
- Radionet OÜ Osanik
- Prangli Sadam OÜ Osanik
- Hansuke OÜ Osanik
- MAKADAM OÜ Osanik
-
Marko Kutser
- Radionet OÜ Juhatuse liige
- Server Farm OÜ Juhatuse liige
- Redport OÜ Osanik Maksuvõlg
- Anyboat OÜ Tegelik kasusaaja
- Prangli Sadam OÜ Tegelik kasusaaja
- Motoral OÜ Juhatuse liige
- Hansuke OÜ Tegelik kasusaaja
- Luxstar OÜ Tegelik kasusaaja
-
Redport OÜ
- Radionet OÜ Osanik
- Anyboat OÜ Osanik
- Prangli Sadam OÜ Osanik
- Hansuke OÜ Osanik
- Luxstar OÜ Osanik
- MFT Halduse OÜ Osanik
-
HSC Invest OÜ
- Radionet OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
Ramarke OÜ 43 %
-
Redport OÜ 43 %
-
HSC Invest OÜ 14 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 19,9 %
- 10. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 14,2 %
- 10. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Info ja side (EMTAK 61) 114 334 €
- 18. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 6,6 %
- 24. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 61) 1 113 469 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 106 760 | 31 464 |
| Müük avalikule sektorile | 7 574 | 8 684 |
| Toetused kokku | 106 760 | 31 464 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- JUSTIITS- JA DIGIMINISTEERIUM · toetus 106 760 €
- Viimsi Vallavalitsus · maksed 4 524 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 1 562 €
- Viimsi Haldus OÜ · maksed 1 488 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.05.2025Muutmiskanne Ä 50042344 / 11
-
08.05.2025Muutmiskanne Ä 50042344 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50042344 / 10
-
04.11.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50042344 / 9
-
05.10.2022Kommertspandi avamiskanne K 50042344 / 8
-
30.06.2022Muutmiskanne Ä 50042344 / 7
-
17.06.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50042344 / 6
-
14.01.2021Muutmiskanne Ä 50042344 / M1
-
14.01.2021Muutmiskanne Ä 50042344 / 5
-
18.09.2019Muutmiskanne Ä 50042344 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50042344 / 3
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50042344 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |