Sustinere OÜ
Registrisse kantud 14168987Sustinere OÜ (registrikood 14168987) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 1 064 405 eurot ja puhaskasum -40 572 eurot, bilansimaht 450 146 eurot. Juhatuse liikmed on Maris Ojamuru, Marko Siller. Maksuvõlg on 39 776,66 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.12.2016 (9 a 10 k) · Rotermanni tn 14, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102019096 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102019096
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,8 % | 2024: 12,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,7 % | 2024: 43,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,8 % | 2024: 66,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −16,8 % | 2024: +24,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 064 405 | 1 279 516 | 1 024 804 | 629 237 | 480 164 | 325 275 | 181 606 |
| Puhaskasum | -40 572 | 154 575 | 95 128 | 31 487 | 53 462 | 38 765 | 34 848 |
| Käibevara | 46 603 | 186 397 | 194 125 | 156 819 | 229 709 | 128 238 | 64 946 |
| Põhivara | 403 543 | 351 113 | 247 695 | 99 125 | 6 680 | 2 166 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 450 146 | 537 510 | 441 820 | 255 944 | 236 389 | 130 404 | 64 946 |
| Kohustised kokku | 131 385 | 178 177 | 198 732 | 107 984 | 107 916 | 55 393 | 21 100 |
| Omakapital | 318 761 | 359 333 | 243 088 | 147 960 | 128 473 | 75 011 | 43 846 |
| Kasumimarginaal | -3,8 % | 12,1 % | 9,3 % | 5,0 % | 11,1 % | 11,9 % | 19,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 46 603 € · 10,4 %
- Põhivara 403 543 € · 89,6 %
- Lühiajalised kohustised 131 385 € · 29,2 %
- Omakapital 318 761 € · 70,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 39 978 € | 27 419 € | 136 437 € | 9 |
| II kv 2026 | 82 148 € | 63 538 € | 246 295 € | 9 |
| I kv 2026 | 98 048 € | 76 177 € | 223 474 € | 11 |
| IV kv 2025 | 97 818 € | 84 893 € | 157 423 € | 12 |
| III kv 2025 | 111 099 € | 104 188 € | 147 454 € | 14 |
| II kv 2025 | 178 573 € | 99 502 € | 542 473 € | 17 |
| I kv 2025 | 112 695 € | 82 253 € | 335 557 € | 17 |
| IV kv 2024 | 144 469 € | 84 074 € | 371 109 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 13 326 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 140 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 45 479 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 953 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 39 776,66 €
- 29.09.2026 42 276,66 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maris Ojamuru
- Kestlik Äriarendus OÜ Osanik
-
Marko Siller
- OÜ Infree Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
OÜ Infree 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade Rotermanni tn 14261334 · alates 29.01.2026
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 9 päeva
- 15. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 40 572 €
- 21. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 58 680 €
- 22. Suurimad maksuvõlad · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 39 777 €
- 22. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 120 266 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 9 623 | 9 451 |
| Müük avalikule sektorile | 110 643 | 348 360 |
| Toetused kokku | 9 623 | 9 451 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 27 280 €
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 18 600 €
- Eesti Geoloogiateenistus · maksed 18 352 €
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 10 104 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 9 623 €
- SOTSIAALMINISTEERIUM · maksed 7 276 €
Riigihanked
6 lepingut 5 aastaga · 1 090 280 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 30.04.2026
-
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra · välismaine tellija, LTU · 28.11.2025 · ühispakkumus
-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 27.08.2025 · ühispakkumus
-
ESG ja kestlikkuse meistriklass 2024 210 000 €Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 16.09.2024
-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 07.11.2023 · ühispakkumus
-
ESG ja kestlikkuse meistriklass 2023 208 000 €Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 15.09.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.11.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50043258 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50043258 / 10
-
01.03.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50043258 / 9
-
30.06.2022Muutmiskanne Ä 50043258 / 8
-
22.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50043258 / 6
-
22.04.2022Muutmiskanne Ä 50043258 / 7
-
06.02.2020Muutmiskanne Ä 50043258 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50043258 / 4
-
12.12.2017Muutmiskanne Ä 50043258 / 3
-
10.01.2017Muutmiskanne Ä 50043258 / 2
-
14.12.2016Esmakanne Ä 50043258
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 05.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |