AP9 Engineering OÜ
Registrisse kantud 14182238AP9 Engineering OÜ (registrikood 14182238) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Uusküla, tegevusala mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine (EMTAK 29321). 2025. aasta müügitulu oli 1 926 eurot ja puhaskasum -848 eurot, bilansimaht 12 648 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andreas Pihelgas. Juhatuse liige on Andreas Pihelgas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.01.2017 (9 a 9 k) · Ülejõe tn 7/1, Uusküla, 79530
Registriandmed KMKR EE102914421 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102914421
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite muude osade ja lisaseadmete tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -44,0 % | 2024: 79,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -27,8 % | 2024: 25,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,1 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +55,2 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 926 | 1 241 | 0 | 84 | – | – | 0 |
| Puhaskasum | -848 | 990 | 0 | -497 | -2 031 | -720 | -1 050 |
| Käibevara | 3 851 | 3 899 | 2 909 | 2 909 | 3 330 | 5 123 | 5 123 |
| Põhivara | 8 797 | 0 | 0 | 0 | 76 | 314 | 1 034 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 648 | 3 899 | 2 909 | 2 909 | 3 406 | 5 437 | 6 157 |
| Kohustised kokku | 9 597 | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 3 051 | 3 899 | 2 909 | 2 909 | 3 406 | 5 437 | 6 157 |
| Kasumimarginaal | -44,0 % | 79,8 % | – | -591,7 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 851 € · 30,4 %
- Põhivara 8 797 € · 69,6 %
- Lühiajalised kohustised 9 597 € · 75,9 %
- Omakapital 3 051 € · 24,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 4 368 € | 0 |
| II kv 2026 | 89 € | 336 € | 6 216 € | 0 |
| I kv 2026 | 916 € | 1 027 € | 3 272 € | 0 |
| IV kv 2025 | 317 € | 354 € | 6 145 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 456 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemÜlejõe tn 7/1, Uusküla, 79530
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.10.2025Muutmiskanne Ä 50044578 / 6
-
08.10.2025Muutmiskanne Ä 50044578 / M6
-
26.09.2023Muutmiskanne Ä 50044578 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50044578 / 4
-
17.03.2018Muutmiskanne Ä 50044578 / 3
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50044578 / 2
-
10.01.2017Esmakanne Ä 50044578
-
09.01.2017Esmakanne Ä 50044578 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.12.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 10.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |