Provent OÜ
Registrisse kantud 14183547Provent OÜ (registrikood 14183547) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala muude masinate ja seadmete hulgimüük (EMTAK 46649). 2025. aasta müügitulu oli 760 135 eurot ja puhaskasum 36 058 eurot, bilansimaht 489 492 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kalev Palkov. Juhatuse liige on Kalev Palkov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.01.2017 (9 a 9 k) · Tuulemurru tn 3a/1, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE101939290 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101939290
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: 18,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 9,0 % | 2024: 34,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,2 % | 2024: 85,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,4 | 2024: 9,4 |
| Müügitulu kasv | +11,2 % | 2024: +48,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 760 135 | 683 390 | 461 149 | 919 427 | 643 582 | 564 724 | 475 243 |
| Puhaskasum | 36 058 | 127 780 | 14 425 | 17 989 | 20 982 | 60 156 | 58 717 |
| Käibevara | 421 087 | 378 338 | 240 025 | 419 393 | 267 949 | 213 981 | 183 558 |
| Põhivara | 68 405 | 50 053 | 55 136 | 69 300 | 76 362 | 27 102 | 18 663 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 489 492 | 428 391 | 295 161 | 488 693 | 344 311 | 241 083 | 202 221 |
| Kohustised kokku | 87 244 | 62 201 | 56 751 | 264 708 | 138 315 | 56 069 | 72 083 |
| Omakapital | 402 248 | 366 190 | 238 410 | 223 985 | 205 996 | 185 014 | 130 138 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 18,7 % | 3,1 % | 2,0 % | 3,3 % | 10,7 % | 12,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 421 087 € · 86,0 %
- Põhivara 68 405 € · 14,0 %
- Lühiajalised kohustised 56 680 € · 11,6 %
- Pikaajalised kohustised 30 564 € · 6,2 %
- Omakapital 402 248 € · 82,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 17,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 14,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46649 Muude masinate ja seadmete hulgimüük põhitegevus 728 097 €
-
33201 Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus 32 038 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 37 609 € | 5 410 € | 276 164 € | 2 |
| II kv 2026 | 21 547 € | 5 138 € | 189 407 € | 2 |
| I kv 2026 | 24 330 € | 5 350 € | 174 898 € | 2 |
| IV kv 2025 | 32 302 € | 6 204 € | 232 130 € | 2 |
| III kv 2025 | 73 799 € | 4 866 € | 557 885 € | 2 |
| II kv 2025 | 12 355 € | 4 348 € | 166 682 € | 2 |
| I kv 2025 | 13 417 € | 4 164 € | 176 510 € | 2 |
| IV kv 2024 | 55 649 € | 3 974 € | 351 159 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 536 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 803 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 14,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 92 055 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 734 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 839 | 32 315 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Linnavalitsus · maksed 1 015 €
- Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus · maksed 982 €
- Tallinna Konstantin Pätsi Vabaõhukool · maksed 877 €
- Laulasmaa Kool · maksed 510 €
- Tallinna Mahtra Põhikool · maksed 455 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubProvent projekteerib, paigaldab ja hooldab tolmueemalduse lahendusi Eesti tööstusettevõtetele. 20+ aastat kogemust, ATEX-sertifikaat ja üle 1256 toote. Tasuta konsultatsioon!
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50048854 / 6
-
18.10.2022Muutmiskanne Ä 50048854 / 5
-
26.03.2018Muutmiskanne Ä 50048854 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50048854 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50048854 / 2
-
12.01.2017Esmakanne Ä 50048854
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |