SkyWave OÜ
Registrisse kantud 14186184SkyWave OÜ (registrikood 14186184) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -538 eurot, bilansimaht 37 187 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Velthut. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Indrek Velthut. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.01.2017 (9 a 9 k) · Tedre tn 55, Tallinn, 13425
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 63,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,0 % | 2024: 10,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,6 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 4 990 | 0 | 0 | 975 | 2 386 | 1 983 |
| Puhaskasum | -538 | 3 154 | 11 819 | 26 014 | 1 792 | 893 | 304 |
| Käibevara | 17 387 | 9 361 | 36 007 | 45 788 | 10 124 | 6 382 | 5 489 |
| Põhivara | 19 800 | 19 800 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 187 | 29 161 | 36 007 | 45 788 | 10 124 | 6 382 | 5 489 |
| Kohustised kokku | 10 564 | 0 | 0 | 11 600 | 1 950 | – | – |
| Omakapital | 26 623 | 29 161 | 36 007 | 34 188 | 8 174 | 6 382 | 5 489 |
| Kasumimarginaal | – | 63,2 % | – | – | 183,8 % | 37,4 % | 15,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 387 € · 46,8 %
- Põhivara 19 800 € · 53,2 %
- Lühiajalised kohustised 10 564 € · 28,4 %
- Omakapital 26 623 € · 71,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 53,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 564 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 501 € | 233 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 2 500 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 188 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Velthut
- SoftProject OÜ Tegelik kasusaaja
- Rae vald, Peetri alevik, Mardika tn 1 korteriühistu Juhatuse liige
- Hephto OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hephto OÜ | 100 % | 1 000 € | 20.07.2026 | – |
| SoftProject OÜ | 18 % | 639 € | 02.09.2023 | 172 171 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Hephto OÜ 100 %
-
SoftProject OÜ 18 %
Skeem
LEI 9845008F590DB4FZA680 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50049146 / 7
-
14.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50049146 / 6
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50049146 / 5
-
27.07.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50049146 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50049146 / 3
-
16.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50049146 / 2
-
16.01.2017Esmakanne Ä 50049146
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 13.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |