AutoZen OÜ
Registrisse kantud 14186284AutoZen OÜ (registrikood 14186284) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 1 023 741 eurot ja puhaskasum 25 356 eurot, bilansimaht 102 003 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Teele Leht. Juhatuse liige on Karl Leht. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.2017 (9 a 9 k) · Päikese pst 68, Tallinn, 10913
Registriandmed KMKR EE102312117 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102312117
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,5 % | 2024: -0,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 90,7 % | 2024: -80,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 27,4 % | 2024: 3,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,3 | 2024: 5,5 |
| Müügitulu kasv | +244,4 % | 2024: +57,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +85,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 023 741 | 297 271 | 188 817 | 175 575 | 43 279 | 46 760 | 12 950 |
| Puhaskasum | 25 356 | -2 097 | 34 311 | -12 935 | -12 692 | -4 388 | 157 |
| Käibevara | 100 788 | 67 895 | 27 632 | 3 278 | 1 437 | 11 218 | 15 198 |
| Põhivara | 1 215 | 2 154 | 2 171 | 1 820 | 892 | 152 | 292 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 102 003 | 70 049 | 29 803 | 5 098 | 2 329 | 11 370 | 15 490 |
| Kohustised kokku | 74 040 | 67 442 | 25 098 | 34 704 | 19 000 | 15 344 | 15 000 |
| Omakapital | 27 963 | 2 607 | 4 705 | -29 606 | -16 671 | -3 974 | 490 |
| Kasumimarginaal | 2,5 % | -0,7 % | 18,2 % | -7,4 % | -29,3 % | -9,4 % | 1,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 100 788 € · 98,8 %
- Põhivara 1 215 € · 1,2 %
- Lühiajalised kohustised 19 020 € · 18,6 %
- Pikaajalised kohustised 55 020 € · 53,9 %
- Omakapital 27 963 € · 27,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 933 € | 741 € | 171 076 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 913 € | 842 € | 290 586 € | 1 |
| I kv 2026 | 13 011 € | 312 € | 375 784 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 202 776 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 029 € | 0 € | 184 275 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 059 € | 0 € | 216 055 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 508 € | 0 € | 81 660 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 301 € | 0 € | 47 890 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 978 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 247 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 4,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 57 025 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 475 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPäikese pst 68, Tallinn, 10913
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 20. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 47) 244,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.12.2025Muutmiskanne Ä 50049157 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50049157 / 6
-
17.05.2021Muutmiskanne Ä 50049157 / 5
-
17.02.2021Muutmiskanne Ä 50049157 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50049157 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50049157 / 2
-
17.01.2017Esmakanne Ä 50049157
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 17.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |