Rowtech OÜ
Registrisse kantud 14187462Rowtech OÜ (registrikood 14187462) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 522 552 eurot ja puhaskasum 162 605 eurot, bilansimaht 282 250 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mait Maripuu. Juhatuse liige on Mait Maripuu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.01.2017 (9 a 9 k) · Töö tn 2, Kuressaare linn, 93813
Registriandmed KMKR EE101977126 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101977126
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,1 % | 2024: 10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 92,1 % | 2024: 70,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,6 % | 2024: 30,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,1 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +63,1 % | 2024: −26,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +27,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 522 552 | 320 350 | 435 384 | 361 700 | 267 946 | 155 051 | 373 834 |
| Puhaskasum | 162 605 | 33 494 | 109 844 | 72 811 | 73 940 | 19 129 | 103 385 |
| Käibevara | 225 454 | 89 760 | 165 181 | 104 990 | 103 930 | 116 554 | 108 987 |
| Põhivara | 56 796 | 66 118 | 62 302 | 15 928 | 23 715 | 23 871 | 25 559 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 282 250 | 155 878 | 227 483 | 120 918 | 127 645 | 140 425 | 134 546 |
| Kohustised kokku | 105 607 | 108 345 | 104 857 | 32 630 | 16 469 | 15 387 | 28 637 |
| Omakapital | 176 643 | 47 533 | 122 626 | 88 288 | 111 176 | 125 038 | 105 909 |
| Kasumimarginaal | 31,1 % | 10,5 % | 25,2 % | 20,1 % | 27,6 % | 12,3 % | 27,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 225 454 € · 79,9 %
- Põhivara 56 796 € · 20,1 %
- Lühiajalised kohustised 71 689 € · 25,4 %
- Pikaajalised kohustised 33 918 € · 12,0 %
- Omakapital 176 643 € · 62,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 185 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 592 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 959 € | 0 |
| IV kv 2025 | 443 € | 0 € | 235 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 050 € | 0 |
| II kv 2025 | 443 € | 0 € | 154 € | 0 |
| I kv 2025 | 14 € | 0 € | 2 426 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 329 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 728 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mait Maripuu
- FundCloud OÜ Tegelik kasusaaja
- Saare Golfistuudio OÜ Osanik
- Bonfike OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTöö tn 2, Kuressaare linn, 93813
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Saaremaa vald 92,1 %
- 18. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 31,1 %
- 25. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Saare maakond 63,1 %
- 63. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Saare maakond 13,1 %
- 97. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Saare maakond 162 605 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50049279 / 7
-
25.06.2019Muutmiskanne Ä 50049279 / 6
-
23.04.2018Muutmiskanne Ä 50049279 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50049279 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50049279 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50049279 / 2
-
18.01.2017Esmakanne Ä 50049279
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 04.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |