OÜ Vilterm
Registrisse kantud 14191624OÜ Vilterm (registrikood 14191624) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Sultsi küla, tegevusala vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus (EMTAK 42211). 2025. aasta müügitulu oli 121 283 eurot ja puhaskasum 5 642 eurot, bilansimaht 108 695 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Argo Tomingas. Juhatuse liige on Argo Tomingas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.01.2017 (9 a 8 k) · Tamme, Sultsi küla, 69605
Registriandmed KMKR EE101953218 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101953218
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 46,2 % | 2024: 71,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,2 % | 2024: 6,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,5 | 2024: 8,8 |
| Müügitulu kasv | −10,4 % | 2024: +63,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 121 283 | 135 312 | 83 008 | 83 027 | 129 686 | 95 229 | 129 368 |
| Puhaskasum | 5 642 | 4 684 | 1 068 | 2 555 | 16 709 | -41 332 | -14 705 |
| Käibevara | 108 695 | 107 250 | 106 605 | 114 234 | 133 351 | 58 292 | 51 832 |
| Põhivara | – | 0 | 35 | 3 778 | 7 550 | 12 611 | 29 515 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 108 695 | 107 250 | 106 640 | 118 012 | 140 901 | 70 903 | 81 347 |
| Kohustised kokku | 96 474 | 100 671 | 24 744 | 37 184 | 62 626 | 59 337 | 78 449 |
| Omakapital | 12 221 | 6 579 | 81 896 | 80 828 | 78 275 | 11 566 | 2 898 |
| Kasumimarginaal | 4,7 % | 3,5 % | 1,3 % | 3,1 % | 12,9 % | -43,4 % | -11,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 108 695 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 10 334 € · 9,5 %
- Pikaajalised kohustised 86 140 € · 79,2 %
- Omakapital 12 221 € · 11,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 245 € | 4 265 € | 34 615 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 669 € | 4 023 € | 27 626 € | 2 |
| I kv 2026 | 8 414 € | 4 961 € | 27 983 € | 2 |
| IV kv 2025 | 9 911 € | 5 048 € | 39 098 € | 2 |
| III kv 2025 | 8 892 € | 5 087 € | 37 597 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 997 € | 4 381 € | 22 486 € | 2 |
| I kv 2025 | 6 064 € | 5 123 € | 28 447 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 922 € | 4 725 € | 31 856 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 415 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 422 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 538 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 367 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme, Sultsi küla, 69605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 82 574 | 124 674 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 82 388 €
- SA Perekodu · maksed 186 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50049744 / 5
-
07.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50049744 / 4
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50049744 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50049744 / 2
-
25.01.2017Esmakanne Ä 50049744
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |