Vaba Aed OÜ
Likvideerimisel 14192902Vaba Aed OÜ (registrikood 14192902) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Kärdla linn, tegevusala mujal liigitamata toiduainete tootmine (EMTAK 10891). 2024. aasta müügitulu oli 820 eurot ja puhaskasum -1 694 eurot, bilansimaht 3 110 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.01.2017 (9 a 8 k) · Posti tn 19, Kärdla linn, 92413
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 25 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 25 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -206,6 % | 2023: -25,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -320,8 % | 2023: -1 207,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 17,0 % | 2023: 2,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2023: 0,2 |
| Müügitulu kasv | −89,7 % | 2023: +117,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −45,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 820 | 7 974 | 3 662 | 6 396 | 7 564 | 16 698 |
| Puhaskasum | -1 694 | -2 052 | -7 115 | -15 662 | -16 987 | -12 309 |
| Käibevara | 121 | 221 | 2 165 | 6 850 | 8 528 | 2 453 |
| Põhivara | 2 989 | 7 066 | 12 921 | 18 776 | 22 975 | 10 456 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 110 | 7 287 | 15 086 | 25 626 | 31 503 | 12 909 |
| Kohustised kokku | 2 582 | 7 117 | 13 164 | 14 311 | 22 863 | 19 571 |
| Omakapital | 528 | 170 | 1 922 | 11 315 | 8 640 | -6 662 |
| Kasumimarginaal | -206,6 % | -25,7 % | -194,3 % | -244,9 % | -224,6 % | -73,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 121 € · 3,9 %
- Põhivara 2 989 € · 96,1 %
- Lühiajalised kohustised 513 € · 16,5 %
- Pikaajalised kohustised 2 069 € · 66,5 %
- Omakapital 528 € · 17,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 83,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 13 € | 0 |
| I kv 2022 | 1 € | 0 € | 21 € | 0 |
IV kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Krista Tampere
- OÜ HAMBAEKSPERT Juhatuse liige
-
Karl Kirsipuu
- Mittetulundusühing Sanglepa Kaev Tegelik kasusaaja
- OÜ Majauss Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2026Lõpetamiskanne Ä 50049898 / 11
-
04.06.2026Lõpetamiskanne Ä 50049898 / 10
-
12.05.2026Lõpetamiskanne Ä 50049898 / M6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50049898 / 9
-
23.01.2020Muutmiskanne Ä 50049898 / 8
-
29.05.2018Muutmiskanne Ä 50049898 / 7
-
09.05.2018Muutmiskanne Ä 50049898 / 6
-
04.05.2018Muutmiskanne Ä 50049898 / M2
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50049898 / 5
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50049898 / 4
-
05.09.2017Muutmiskanne Ä 50049898 / 3
-
15.08.2017Muutmiskanne Ä 50049898 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 13.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |