Hingehelin OÜ
Registrisse kantud 14196981Hingehelin OÜ (registrikood 14196981) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Valga linn, tegevusala muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge (EMTAK 47991). 2023. aasta müügitulu oli 3 132 eurot ja puhaskasum 253 eurot, bilansimaht 1 993 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Relika Ratasepp. Juhatuse liige on Relika Ratasepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.02.2017 (9 a 8 k) · Võru tn 59, Valga linn, 68203
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 8,1 % | 2022: -39,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,2 % | 2022: -31,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,7 % | 2022: 68,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,2 | 2022: 3,2 |
| Müügitulu kasv | +182,2 % | 2022: −34,3 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 132 | 1 110 | 1 689 | 2 275 | 1 155 |
| Puhaskasum | 253 | -437 | -267 | -1 399 | -1 757 |
| Käibevara | 1 993 | 2 053 | 2 224 | 2 488 | 2 569 |
| Põhivara | – | – | – | 0 | 1 050 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 993 | 2 053 | 2 224 | 2 488 | 3 619 |
| Kohustised kokku | 324 | 646 | 629 | 909 | 2 641 |
| Omakapital | 1 669 | 1 407 | 1 595 | 1 579 | 978 |
| Kasumimarginaal | 8,1 % | -39,4 % | -15,8 % | -61,5 % | -152,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 993 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 324 € · 16,3 %
- Omakapital 1 669 € · 83,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 125 € | 0 |
| IV kv 2022 | 38 € | 0 € | 320 € | 0 |
| III kv 2022 | 20 € | 0 € | 350 € | 0 |
| II kv 2022 | 15 € | 0 € | 296 € | 0 |
| I kv 2022 | 60 € | 0 € | 507 € | 0 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 42 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVõru tn 59, Valga linn, 68203
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 445 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- SA Elva Kultuur ja Sport · maksed 445 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.2024Muutmiskanne Ä 50050335 / 8
-
07.10.2024Muutmiskanne Ä 50050335 / 7
-
03.10.2024Muutmiskanne Ä 50050335 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50050335 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50050335 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50050335 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50050335 / 2
-
02.02.2017Esmakanne Ä 50050335
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 13.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 26.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |