Crystal Future OÜ
Registrisse kantud 14198230Crystal Future OÜ (registrikood 14198230) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2024. aasta müügitulu oli 11 250 481 eurot ja puhaskasum 2 305 467 eurot, bilansimaht 6 711 729 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Theodotos Kapsis. Juhatuse liige on Theodotos Kapsis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.02.2017 (9 a 8 k) · Laki tn 14a, Tallinn, 10621
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 20,5 % | 2023: -18,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 34,7 % | 2023: -76,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2023: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 69,6 | 2023: 133,8 |
| Müügitulu kasv | −43,2 % | 2023: −8,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +199,3 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 250 481 | 19 810 136 | 21 625 221 | 15 931 611 | 834 277 | 46 854 |
| Puhaskasum | 2 305 467 | -3 722 590 | 4 864 615 | 3 568 364 | 510 776 | 35 211 |
| Käibevara | 5 196 811 | 1 514 835 | 6 225 534 | 4 511 478 | 638 585 | 127 809 |
| Põhivara | 1 514 918 | 3 396 489 | 5 307 274 | 4 799 869 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 711 729 | 4 911 324 | 11 532 808 | 9 311 347 | 638 585 | 127 809 |
| Kohustised kokku | 74 709 | 11 321 | 2 910 215 | 5 553 369 | – | – |
| Omakapital | 6 637 020 | 4 900 003 | 8 622 593 | 3 757 978 | 638 585 | 127 809 |
| Kasumimarginaal | 20,5 % | -18,8 % | 22,5 % | 22,4 % | 61,2 % | 75,2 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 196 811 € · 77,4 %
- Põhivara 1 514 918 € · 22,6 %
- Lühiajalised kohustised 74 709 € · 1,1 %
- Omakapital 6 637 020 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 69,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 958 € | 4 109 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 958 € | 4 109 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 958 € | 4 109 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 958 € | 4 109 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 958 € | 4 109 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 958 € | 4 109 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 892 € | 4 042 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 760 € | 3 909 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 319 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 370 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 103,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 634 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 26. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Info ja side (EMTAK 62) 11 250 481 €
- 79. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side 5 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50050469 / 13
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50050469 / 12
-
26.09.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50050469 / 11
-
10.11.2021Muutmiskanne Ä 50050469 / 10
-
01.10.2021Muutmiskanne Ä 50050469 / 8
-
01.10.2021Muutmiskanne Ä 50050469 / 9
-
30.09.2021Muutmiskanne Ä 50050469 / 7
-
01.08.2019Muutmiskanne Ä 50050469 / 6
-
07.01.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50050469 / 5
-
26.09.2018Muutmiskanne Ä 50050469 / 4
-
17.09.2018Muutmiskanne Ä 50050469 / M3
-
14.08.2018Muutmiskanne Ä 50050469 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 18.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 23.12.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 02.05.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 22.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 06.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |