nailsest OÜ
Registrisse kantud 14201802nailsest OÜ (registrikood 14201802) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tõrva linn, tegevusala küünetehnikuteenused (EMTAK 96222). 2025. aasta müügitulu oli 12 811 eurot ja puhaskasum -1 172 eurot, bilansimaht 79 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marelle Mitt. Juhatuse liige on Marelle Mitt. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2017 (9 a 8 k) · Liiva tn 5, Tõrva linn, 68604
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Küünetehnikuteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -9,1 % | 2024: -3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1 483,5 % | 2024: -100,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 30,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | −60,0 % | 2024: −2,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 811 | 32 066 | 32 939 | 27 900 | 28 404 | 25 260 | 22 143 |
| Puhaskasum | -1 172 | -1 255 | 6 | -165 | 1 571 | -762 | 1 228 |
| Käibevara | 79 | 4 170 | 5 491 | 5 114 | 5 232 | 1 926 | 2 709 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 79 | 4 170 | 5 491 | 5 114 | 5 232 | 1 926 | 2 709 |
| Kohustised kokku | 0 | 2 919 | 2 985 | 2 614 | 2 688 | 1 382 | 1 953 |
| Omakapital | 79 | 1 251 | 2 506 | 2 500 | 2 544 | 544 | 756 |
| Kasumimarginaal | -9,1 % | -3,9 % | 0,0 % | -0,6 % | 5,5 % | -3,0 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 79 € · 100,0 %
- Omakapital 79 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 336 € | 375 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 673 € | 751 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 362 € | 1 504 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 028 € | 2 219 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 164 € | 2 366 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 1 950 € | 2 139 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 1 950 € | 2 139 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 1 950 € | 2 139 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 112 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 125 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiiva tn 5, Tõrva linn, 68604
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.08.2025Muutmiskanne Ä 50050859 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50050859 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50050859 / 4
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50050859 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50050859 / 2
-
09.02.2017Esmakanne Ä 50050859
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |