GerTat OÜ
Registrisse kantud 14203161GerTat OÜ (registrikood 14203161) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 83 931 eurot ja puhaskasum -3 889 eurot, bilansimaht 115 449 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Valerii Utiaganov. Juhatuse liige on Valerii Utiaganov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.02.2017 (9 a 8 k) · Pähkli tn 6, Tallinn, 12012
Registriandmed KMKR EE102409004 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102409004
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,6 % | 2024: 11,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,7 % | 2024: 7,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 2024: 91,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 7,2 |
| Müügitulu kasv | +20,1 % | 2024: −5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 83 931 | 69 887 | 74 209 | 66 345 | 67 000 | 26 940 | 0 |
| Puhaskasum | -3 889 | 8 032 | 23 662 | -1 239 | 51 149 | 25 773 | -1 072 |
| Käibevara | 42 104 | 70 792 | 67 428 | 53 349 | 81 178 | 26 679 | 577 |
| Põhivara | 73 345 | 48 425 | 39 626 | 30 045 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 115 449 | 119 217 | 107 054 | 83 394 | 81 178 | 26 679 | 577 |
| Kohustised kokku | 9 896 | 9 775 | 5 644 | 5 644 | 3 689 | 339 | 10 |
| Omakapital | 105 553 | 109 442 | 101 410 | 77 750 | 77 489 | 26 340 | 567 |
| Kasumimarginaal | -4,6 % | 11,5 % | 31,9 % | -1,9 % | 76,3 % | 95,7 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 42 104 € · 36,5 %
- Põhivara 73 345 € · 63,5 %
- Lühiajalised kohustised 9 896 € · 8,6 %
- Omakapital 105 553 € · 91,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 848 € | 4 006 € | 21 425 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 491 € | 3 636 € | 21 122 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 574 € | 6 826 € | 21 978 € | 0 |
| IV kv 2025 | 8 511 € | 8 823 € | 22 028 € | 0 |
| III kv 2025 | 8 511 € | 8 823 € | 20 656 € | 0 |
| II kv 2025 | 8 511 € | 8 823 € | 21 135 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 409 € | 8 721 € | 21 152 € | 0 |
| IV kv 2024 | 8 206 € | 8 518 € | 21 582 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 283 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 335 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 142 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.09.2026Muutmiskanne Ä 50051018 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50051018 / 7
-
02.10.2020Muutmiskanne Ä 50051018 / 6
-
21.10.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50051018 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50051018 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50051018 / 3
-
24.04.2017Muutmiskanne Ä 50051018 / 2
-
13.02.2017Esmakanne Ä 50051018
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |