CarWizard OÜ
Registrisse kantud 14205622CarWizard OÜ (registrikood 14205622) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 22 032 eurot ja puhaskasum -1 266 eurot, bilansimaht 14 873 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liilia Seinoja. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Liilia Seinoja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.02.2017 (9 a 8 k) · Allika tn 18, Pärnu linn, 80037
Registriandmed KMKR EE101950745 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101950745
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,7 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -54,9 % | 2024: 3,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,5 % | 2024: 46,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −38,7 % | 2024: +63,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 032 | 35 944 | 21 953 | 25 209 | 24 678 | 38 755 | 32 544 |
| Puhaskasum | -1 266 | 121 | 662 | 65 | -487 | -1 368 | -1 972 |
| Käibevara | 14 873 | 7 754 | 10 787 | 5 675 | 5 464 | 4 174 | 3 002 |
| Põhivara | – | 0 | 85 | 793 | 1 729 | 2 750 | 3 770 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 873 | 7 754 | 10 872 | 6 468 | 7 193 | 6 924 | 6 772 |
| Kohustised kokku | 12 565 | 4 181 | 0 | 3 678 | 4 468 | 3 711 | 2 191 |
| Omakapital | 2 308 | 3 573 | 3 452 | 2 790 | 2 725 | 3 213 | 4 581 |
| Kasumimarginaal | -5,7 % | 0,3 % | 3,0 % | 0,3 % | -2,0 % | -3,5 % | -6,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 873 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 565 € · 84,5 %
- Omakapital 2 308 € · 15,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 84,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 225 € | 0 € | 17 645 € | 0 |
| II kv 2026 | 191 € | 0 € | 11 667 € | 0 |
| I kv 2026 | 263 € | 0 € | 7 825 € | 0 |
| IV kv 2025 | 470 € | 284 € | 9 319 € | 0 |
| III kv 2025 | 421 € | 284 € | 7 991 € | 1 |
| II kv 2025 | 465 € | 284 € | 6 709 € | 1 |
| I kv 2025 | 715 € | 537 € | 12 395 € | 1 |
| IV kv 2024 | 513 € | 253 € | 12 174 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 75 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 882 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Liilia Seinoja
- OÜ LPG Energy Osanik
- YO-ZO OÜ Osanik
- RedEye Parts OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| RedEye Parts OÜ | 33,33 % | 0 € | 17.08.2026 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
RedEye Parts OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50051289 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50051289 / 4
-
18.12.2017Muutmiskanne Ä 50051289 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50051289 / 2
-
16.02.2017Esmakanne Ä 50051289
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 08.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |