Melmach OÜ
Registrisse kantud 14211166Melmach OÜ (registrikood 14211166) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük (EMTAK 46841). 2025. aasta müügitulu oli 1 869 979 eurot ja puhaskasum 288 598 eurot, bilansimaht 1 637 179 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Denys Tsyhanovskyi. Juhatuse liikmed on Denys Tsyhanovskyi, Olha Tsyhanovska. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2017 (9 a 7 k) · Tuukri tn 19-216, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE101958048 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101958048
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 15,4 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,5 % | 2024: 31,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,9 % | 2024: 72,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | −9,9 % | 2024: +73,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +25,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 869 979 | 2 076 359 | 1 198 276 | 1 038 736 | 922 023 | 610 981 | 392 915 |
| Puhaskasum | 288 598 | 230 295 | 131 773 | 66 402 | 95 787 | 103 947 | 64 141 |
| Käibevara | 1 612 584 | 973 874 | 545 661 | 430 044 | 388 972 | 218 390 | 117 353 |
| Põhivara | 24 595 | 25 244 | 25 893 | 6 499 | 665 | 832 | 832 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 637 179 | 999 118 | 571 554 | 436 543 | 389 637 | 219 222 | 118 185 |
| Kohustised kokku | 623 903 | 274 441 | 74 172 | 83 435 | 102 968 | 28 324 | 31 237 |
| Omakapital | 1 013 276 | 724 677 | 497 382 | 353 108 | 286 669 | 190 898 | 86 948 |
| Kasumimarginaal | 15,4 % | 11,1 % | 11,0 % | 6,4 % | 10,4 % | 17,0 % | 16,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 612 584 € · 98,5 %
- Põhivara 24 595 € · 1,5 %
- Lühiajalised kohustised 623 903 € · 38,1 %
- Omakapital 1 013 276 € · 61,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 213 € | 7 709 € | 694 185 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 8 114 € | 905 104 € | 2 |
| I kv 2026 | 63 303 € | 9 447 € | 470 232 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 10 147 € | 694 457 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 10 147 € | 487 608 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 10 147 € | 860 960 € | 2 |
| I kv 2025 | 0 € | 10 231 € | 443 250 € | 2 |
| IV kv 2024 | 7 107 € | 7 486 € | 696 700 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 738 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 570 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 93,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 231 395 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Finregister Grupp OÜ
- Bibamus OÜ Muu roll
- Nordlat Bygg OÜ Muu roll
- Comfylife OÜ Muu roll
- TWGstudio OÜ Muu roll
- Paganel Studio OÜ Muu roll
- INPandJInvest OÜ Muu roll
- Imextrade OÜ Muu roll
- VeTLD OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 110 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajandus- ja Toiduamet · maksed 1 110 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.05.2024Muutmiskanne Ä 50051902 / 7
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50051902 / 6
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50051902 / 5
-
04.07.2019Muutmiskanne Ä 50051902 / 4
-
22.01.2018Muutmiskanne Ä 50051902 / 3
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50051902 / 2
-
27.02.2017Esmakanne Ä 50051902
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |