Estlender OÜ
Registrisse kantud 14214420Estlender OÜ (registrikood 14214420) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Keeni küla, tegevusala tekstiilitoodete jaemüük (EMTAK 47511). 2025. aasta müügitulu oli 6 882 eurot ja puhaskasum 190 eurot, bilansimaht 5 043 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Angelika Søbstad. Juhatuse liige on Angelika Søbstad. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2017 (9 a 7 k) · Keeni tee 3, Keeni küla, 67012
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tekstiilitoodete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 2024: 17,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,0 % | 2024: 27,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,5 % | 2024: 97,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,6 | 2024: 37,0 |
| Müügitulu kasv | −6,5 % | 2024: +28,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 882 | 7 359 | 5 749 | 4 017 | 3 601 | 4 816 | 3 652 |
| Puhaskasum | 190 | 1 253 | 827 | 2 302 | -1 160 | -250 | -143 |
| Käibevara | 4 903 | 4 404 | 4 362 | 5 168 | 4 479 | 4 116 | 3 513 |
| Põhivara | 140 | 291 | 531 | 861 | 1 191 | 1 522 | 1 852 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 043 | 4 695 | 4 893 | 6 029 | 5 670 | 5 638 | 5 365 |
| Kohustised kokku | 278 | 119 | 1 566 | 3 529 | 5 471 | 4 278 | 3 755 |
| Omakapital | 4 765 | 4 576 | 3 327 | 2 500 | 199 | 1 360 | 1 610 |
| Kasumimarginaal | 2,8 % | 17,0 % | 14,4 % | 57,3 % | -32,2 % | -5,2 % | -3,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 903 € · 97,2 %
- Põhivara 140 € · 2,8 %
- Lühiajalised kohustised 278 € · 5,5 %
- Omakapital 4 765 € · 94,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 495 € | 1 561 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 762 € | 795 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 648 € | 676 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 459 € | 479 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 449 € | 468 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 222 € | 231 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 513 € | 537 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 33 € | 35 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 498 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 520 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 104,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 500 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 560 | 1 439 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Rahva Muuseum · maksed 560 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50052275 / 5
-
20.01.2018Muutmiskanne Ä 50052275 / 4
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 50052275 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50052275 / 2
-
02.03.2017Esmakanne Ä 50052275
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |