Osaühing " LOGJAM "
Registrisse kantud 14214466Osaühing " LOGJAM " (registrikood 14214466) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük (EMTAK 47529). 2025. aasta müügitulu oli 1 588 eurot ja puhaskasum -721 eurot, bilansimaht 1 542 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gerrit Käst. Juhatuse liige on Gerrit Käst. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2017 (9 a 7 k) · Kalmuse tn 17a, Võru linn, 65605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -45,4 % | 2024: -115,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -75,3 % | 2024: -64,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,1 % | 2024: 71,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +68,9 % | 2024: −86,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −26,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 588 | 940 | 6 928 | 14 520 | 4 749 | 7 400 | 8 624 |
| Puhaskasum | -721 | -1 086 | -1 050 | 411 | -1 992 | 787 | 1 618 |
| Käibevara | 624 | 583 | 520 | 487 | 2 289 | 4 256 | 4 608 |
| Põhivara | 918 | 1 770 | 2 402 | 3 272 | 3 161 | 1 139 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 542 | 2 353 | 2 922 | 3 759 | 5 450 | 5 395 | 4 608 |
| Kohustised kokku | 585 | 675 | 220 | 8 | 2 047 | – | – |
| Omakapital | 957 | 1 678 | 2 702 | 3 751 | 3 403 | 5 395 | 4 608 |
| Kasumimarginaal | -45,4 % | -115,5 % | -15,2 % | 2,8 % | -41,9 % | 10,6 % | 18,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 624 € · 40,5 %
- Põhivara 918 € · 59,5 %
- Lühiajalised kohustised 585 € · 37,9 %
- Omakapital 957 € · 62,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 292 € | 292 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 97 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 97 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 187 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50052281 / 6
-
09.04.2018Muutmiskanne Ä 50052281 / M2
-
09.04.2018Muutmiskanne Ä 50052281 / 5
-
27.03.2018Muutmiskanne Ä 50052281 / 4
-
19.02.2018Muutmiskanne Ä 50052281 / M1
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50052281 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50052281 / 2
-
02.03.2017Esmakanne Ä 50052281
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 19.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 24.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |