Stark Fish OÜ
Registrisse kantud 14216643Stark Fish OÜ (registrikood 14216643) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine (EMTAK 10201). 2025. aasta müügitulu oli 390 337 eurot ja puhaskasum 12 423 eurot, bilansimaht 77 708 eurot. Juhatuse liige on Katia Tsidenkova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2017 (9 a 7 k) · Pikk tn 51, Tallinn, 10133
Registriandmed KMKR EE101969736 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101969736
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,1 % | 2024: 58,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2024: 50,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +26,3 % | 2024: +34,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 390 337 | 309 097 | 229 608 | 296 540 | 305 087 | 444 345 | 496 429 |
| Puhaskasum | 12 423 | 17 286 | -28 630 | 26 255 | 2 693 | -612 | 9 041 |
| Käibevara | 77 708 | 58 657 | 53 657 | 70 933 | 66 924 | 89 568 | 82 696 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 77 708 | 58 657 | 53 657 | 70 933 | 66 924 | 89 568 | 82 696 |
| Kohustised kokku | 37 811 | 29 183 | 36 469 | 25 115 | 47 361 | 72 698 | 65 214 |
| Omakapital | 39 897 | 29 474 | 17 188 | 45 818 | 19 563 | 16 870 | 17 482 |
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 5,6 % | -12,5 % | 8,9 % | 0,9 % | -0,1 % | 1,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 77 708 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 37 811 € · 48,7 %
- Omakapital 39 897 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
10201 Kala, koorikloomade ja molluskite töötlemine ja säilitamine põhitegevus 203 852 €
-
10711 Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine 186 485 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 664 € | 1 698 € | 116 510 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 607 € | 1 642 € | 82 297 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 607 € | 1 642 € | 74 877 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 607 € | 1 642 € | 202 236 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 489 € | 1 523 € | 97 040 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 664 € | 1 134 € | 33 860 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 766 € | 1 794 € | 50 371 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 522 € | 1 555 € | 128 144 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 555 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 566 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 102,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 837 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 544 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Anton Stark
- Stark Engineering OÜ Juhatuse liige
- Stark Standard OÜ Tegelik kasusaaja
- Stark Service OÜ Muu roll
- Mittetulundusühing „Keevituskeskus“ Juhatuse liige
- Industry Finance OÜ Muu roll
- Tallinn, Vana-Kuuli tn 5 korteriühistu Juhatuse liige
- Stark Power OÜ Osanik
- MASA Partners OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 33. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 10) 26,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50052530 / 11
-
28.07.2022Muutmiskanne Ä 50052530 / 10
-
06.07.2022Muutmiskanne Ä 50052530 / 9
-
17.06.2022Muutmiskanne Ä 50052530 / M3
-
04.05.2022Muutmiskanne Ä 50052530 / 8
-
29.04.2022Muutmiskanne Ä 50052530 / 7
-
29.11.2018Muutmiskanne Ä 50052530 / 6
-
21.11.2018Muutmiskanne Ä 50052530 / M2
-
06.11.2018Muutmiskanne Ä 50052530 / M1
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50052530 / 5
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50052530 / 4
-
23.08.2017Muutmiskanne Ä 50052530 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |