Anderas OÜ
Registrisse kantud 14217281Anderas OÜ (registrikood 14217281) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Sandra küla, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 226 795 eurot ja puhaskasum 21 358 eurot, bilansimaht 374 910 eurot. Juhatuse liige on Andres Hein. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.03.2017 (9 a 7 k) · Kuusekäära, Sandra küla, 71309
Registriandmed KMKR EE101998875 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101998875
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,4 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,4 % | 2024: 9,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 2024: 73,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −33,5 % | 2024: −23,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 226 795 | 340 862 | 446 918 | 296 885 | 146 852 | 138 127 | 92 504 |
| Puhaskasum | 21 358 | 25 104 | 35 484 | 46 781 | 33 320 | 45 434 | 7 969 |
| Käibevara | 215 214 | 149 750 | 178 717 | 140 777 | 116 128 | 80 163 | 42 225 |
| Põhivara | 159 696 | 212 880 | 188 113 | 203 690 | 146 922 | 130 525 | 130 499 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 374 910 | 362 630 | 366 830 | 344 467 | 263 050 | 210 688 | 172 724 |
| Kohustised kokku | 87 991 | 97 069 | 126 373 | 139 493 | 104 857 | 85 815 | 93 285 |
| Omakapital | 286 919 | 265 561 | 240 457 | 204 974 | 158 193 | 124 873 | 79 439 |
| Kasumimarginaal | 9,4 % | 7,4 % | 7,9 % | 15,8 % | 22,7 % | 32,9 % | 8,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 215 214 € · 57,4 %
- Põhivara 159 696 € · 42,6 %
- Lühiajalised kohustised 57 291 € · 15,3 %
- Pikaajalised kohustised 30 700 € · 8,2 %
- Omakapital 286 919 € · 76,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 693 € | 1 516 € | 20 080 € | 2 |
| II kv 2026 | 16 174 € | 4 362 € | 78 199 € | 2 |
| I kv 2026 | 10 173 € | 4 521 € | 76 314 € | 3 |
| IV kv 2025 | 10 240 € | 4 481 € | 47 924 € | 3 |
| III kv 2025 | 8 333 € | 1 570 € | 34 797 € | 2 |
| II kv 2025 | 7 307 € | 3 011 € | 44 438 € | 2 |
| I kv 2025 | 11 103 € | 3 587 € | 82 672 € | 2 |
| IV kv 2024 | 16 713 € | 3 231 € | 84 341 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 564 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 505 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 32,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 693 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 486 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Hein
- Andra OÜ Juhatuse liige
-
Rasmus Spiegel
- Revercloud OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKuusekäära, Sandra küla, 71309
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 956 | 5 066 |
| Toetused kokku | 2 956 | 5 066 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 956 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50052606 / 7
-
11.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50052606 / 6
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50052606 / 5
-
20.12.2017Muutmiskanne Ä 50052606 / 4
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50052606 / 3
-
23.05.2017Muutmiskanne Ä 50052606 / 2
-
26.04.2017Muutmiskanne Ä 50052606 / M1
-
08.03.2017Esmakanne Ä 50052606
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |