OÜ Sidusus
Registrisse kantud 14218257OÜ Sidusus (registrikood 14218257) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Penu küla, tegevusala muu veislaste ja pühvlikasvatus (EMTAK 01421). 2025. aasta müügitulu oli 22 004 eurot ja puhaskasum -3 316 eurot, bilansimaht 91 517 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Mardu. Juhatuse liige on Madis Mardu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.03.2017 (9 a 7 k) · Kura, Penu küla, 86014
Registriandmed KMKR EE102628063 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102628063
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -15,1 % | 2024: -153,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,2 % | 2024: -32,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,4 % | 2024: 97,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 20,9 |
| Müügitulu kasv | +111,9 % | 2024: −41,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 004 | 10 383 | 17 685 | 7 936 | 14 980 | 6 903 | 0 |
| Puhaskasum | -3 316 | -15 955 | 14 804 | 8 335 | 12 832 | 19 802 | -1 781 |
| Käibevara | 12 481 | 21 766 | 50 744 | 43 726 | 38 751 | 30 662 | 9 311 |
| Põhivara | 79 036 | 28 751 | 16 212 | 4 402 | 5 792 | 0 | 349 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 91 517 | 50 517 | 66 956 | 48 128 | 44 543 | 30 662 | 9 660 |
| Kohustised kokku | 45 356 | 1 040 | 1 524 | 0 | 2 250 | 1 201 | – |
| Omakapital | 46 161 | 49 477 | 65 432 | 48 128 | 42 293 | 29 461 | 9 660 |
| Kasumimarginaal | -15,1 % | -153,7 % | 83,7 % | 105,0 % | 85,7 % | 286,9 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 481 € · 13,6 %
- Põhivara 79 036 € · 86,4 %
- Lühiajalised kohustised 6 571 € · 7,2 %
- Pikaajalised kohustised 38 785 € · 42,4 %
- Omakapital 46 161 € · 50,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01421 Muu veislaste ja pühvlikasvatus põhitegevus 16 563 €
-
01621 Loomakasvatuse abitegevused 5 441 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 108 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 936 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 126 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 267 € | 2 |
| II kv 2025 | 2 751 € | 0 € | 12 592 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 700 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 215 € | 6 789 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKura, Penu küla, 86014
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 033 | 38 046 |
| Toetused kokku | 3 033 | 38 046 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 3 033 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50052716 / 4
-
21.01.2018Muutmiskanne Ä 50052716 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50052716 / 2
-
09.03.2017Esmakanne Ä 50052716
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |