Evelend OÜ
Registrisse kantud 14223985Evelend OÜ (registrikood 14223985) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Aruküla alevik, tegevusala muu mujal liigitamata koolitus (EMTAK 85599). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -2 387 eurot, bilansimaht 13 614 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Eve Saare. Juhatuse liige on Eve Saare. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.03.2017 (9 a 6 k) · Vaarika tn 5, Aruküla alevik, 75201
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu mujal liigitamata koolitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: -143,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,1 % | 2022: -3,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,7 % | 2022: 90,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,7 | 2022: 10,2 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2022: – |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 281 | 0 | 3 960 | 4 693 |
| Puhaskasum | -2 387 | -402 | -204 | 3 851 | 4 521 |
| Käibevara | 13 614 | 13 614 | 13 333 | 13 537 | 9 646 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 614 | 13 614 | 13 333 | 13 537 | 9 646 |
| Kohustised kokku | 3 720 | 1 334 | 650 | 650 | 610 |
| Omakapital | 9 894 | 12 280 | 12 683 | 12 887 | 9 036 |
| Kasumimarginaal | – | -143,1 % | – | 97,2 % | 96,3 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 614 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 720 € · 27,3 %
- Omakapital 9 894 € · 72,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVaarika tn 5, Aruküla alevik, 75201
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50053346 / 4
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50053346 / 3
-
13.12.2017Muutmiskanne Ä 50053346 / 2
-
20.03.2017Esmakanne Ä 50053346
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 31.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 31.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 24.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |